Związek Firm Public Relations

Złoty Spinacz dla projektu „Rozwiń swój biznes z Getin Bankiem”

Nowatorski projekt promujący ofertę Getin Banku dla firm „Rozwiń swój biznes z Getin Bankiem” zdobył Złotego Spinacza w kategorii Business-to-business. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest najlepszym projektom z branży public relations podczas corocznej Gali Złote Spinacze organizowanej przez Związek Firm Public Relations.

Czytaj więcej »Złoty Spinacz dla projektu „Rozwiń swój biznes z Getin Bankiem”

Komunikacja Europejskiego Kongresu Gospodarczego nagrodzona Złotym Spinaczem

Działania komunikacyjne związane z organizacją Europejskiego Kongresu Gospodarczego, największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej i Wschodniej zostały nagrodzone w prestiżowym konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Nagrodę w kategorii PR Produktu za realizację tego projektu odebrała agencja Imago Public Relations.

Czytaj więcej »Komunikacja Europejskiego Kongresu Gospodarczego nagrodzona Złotym Spinaczem

PR FORUM 2011 – Reputacja 3.0, czyli co wiemy na temat nowoczesnej komunikacji marketingowej?

25 października w warszawskim hotelu Intercontinental odbędzie się 9. edycja PR FORUM, jednego z najważniejszych wydarzeń w branży PR i komunikacji w Polsce. Organizatorami wydarzenia są Związek Firm Public Relations oraz Magazyn THINKTANK. Gościem specjalnym i prelegentem będzie Paul Holmes, prezes i redaktor naczelny The Holmes Report.

Czytaj więcej »PR FORUM 2011 – Reputacja 3.0, czyli co wiemy na temat nowoczesnej komunikacji marketingowej?

ZFPR patronem Akademii Sztuk Komunikacji

Związek Firm Public Relations (ZFPR) objął patronatem Akademię Sztuk Komunikacji (ASK), szkołę dla doświadczonych PR-owców, utworzoną przez agencję ALERT MEDIA Communications przy współpracy ze Szkołą Nauk Społecznych IFiS Polskiej Akademii Nauk. Tym samym ZFPR uzyskuje status współorganizatora w pierwszym w Polsce projekcie poszerzającym kompetencje praktyków PR. Kurs ASK jest rekomendowany przez ZFPR jako kontynuacja organizowanych przez Związek zajęć polskiej edycji London School of PR. Pierwszy kurs ASK rusza już 8. marca.

Czytaj więcej »ZFPR patronem Akademii Sztuk Komunikacji

Public Relations jedzie do Wrocławia

Związek Firm Public Relations został współorganizatorem Kongresu Profesjonalistów Public Relations we Wrocławiu, drugiej największej obok PR FORUM, konferencji poświęconej branży w Polsce. Wydarzenie jest nowe, ale jego współorganizator – dr Dariusz Tworzydło, jest znany w środowisku public relations z organizacji dziesięciu edycji Kongresu Public Relations w Rzeszowie.

Czytaj więcej »Public Relations jedzie do Wrocławia

Która impreza była najlepsza?

Eurobasket, Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie, a może 66. Tour de Pologne? Jaka impreza sportowa zasłużyła na miano najlepszej w Polsce w 2009 roku? Odpowiedź poznamy 5 listopada 2009 r. podczas ceremonii wręczenia Nagród Biznesu Sportowego, która odbędzie się w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Wśród osób, które zgłoszą kandydatów do Nagród, rozlosowane zostaną zaproszenia!

Czytaj więcej »Która impreza była najlepsza?