Zszywka.pl

1 Zszywka.pl

Milionowa użytkowniczka Szafa.pl na 5. urodziny serwisu

szafaPo prawie 5 latach funkcjonowania Szafa.pl właściciel serwisu, Grupa Szafa.pl doczekał się niebywałego, wcześniejszego prezentu urodzinowego. Właśnie w serwisie zarejestrowała się milionowa użytkowniczka, co nie mogło okazać się lepszą niespodzianką. W związku z tym faktem serwis przygotował dla szczęśliwej Szafowiczki specjalny upominek.

Czytaj więcej »Milionowa użytkowniczka Szafa.pl na 5. urodziny serwisu

2 Zszywka.pl

Zszywka.pl w kierunku społeczności

zszywkaCzy portal graficzny może stać się serwisem społecznościowym? Zszywka.pl sukcesywnie udawania, że zdecydowanie jest to możliwe. W ostatnich dniach w największym graficznym serwisie społecznościowym w Polsce – Zszywka.pl, zostało wprowadzone drzewo komentarzy. Po ostatniej implementacji panelu aktywności użytkownika oraz wersji na urządzenia mobilne jest to kolejny już krok w kierunku zwiększania aktywności społecznej użytkowników. Co jeszcze odkryje przed nami Zszywka.pl?

Czytaj więcej »Zszywka.pl w kierunku społeczności

Zszywka.pl: nowy portal społecznościowy z komunikacją wizualną

Polska sieć www wzbogaciła się o nowy portal społecznościowy www.zszywka.pl, który wprowadza do social mediów komunikację wizualną, jako jedyną formę porozumiewania się. Nie napiszemy w nim statusu, nie ustawimy przekonań religijnych, nie poinformujemy wszystkich czy jesteśmy w związku, czy nie… tu słowa zastępują obrazki.

Czytaj więcej »Zszywka.pl: nowy portal społecznościowy z komunikacją wizualną