Zibi

Bestsellery GOA Lacoste. Zegarki o egzotyce Indii

Specjalnie dla tych, którym bliski jest klimat dalekich Indii Południowej Azji, malowniczość tamtego terenu, spowodowana bliskością górskich pasm Himalajów i Karakorum oraz głębią błękitu Morza Arabskiego, marka Lacoste stworzyła kolekcję wyjątkowych zegarków GOA. Geograficznie, Goa to po prostu stan na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego, dla miłośników czasomierzy natomiast, nazwa ta oznacza linię zegarków, która od momentu wejścia na rynek, na początku zeszłego roku, sprzedaje się w oszałamiającym tempie, nie zależnie od pory roku.

Czytaj więcej »Bestsellery GOA Lacoste. Zegarki o egzotyce Indii

Osobista prognoza na zimowe dni

Nikt z nas nie lubi być zaskoczonym przez przymrozek i nagłe załamanie pogody. Szczególne znaczenie ma to w okresie zimowym, kiedy przykładamy dużo większe znaczenie do naszego zdrowia i odporności. A w zimowe wieczory nie koniecznie pasjonujące jest systematyczne śledzenie pogody w telewizji czy na portalach meteo. Dużo praktyczniejszym urządzeniem jest elektroniczna stacja pogodowa, z dużym, wyraźnie podkreślanym ekranem, ułatwiającym odczytywanie danych.

Czytaj więcej »Osobista prognoza na zimowe dni

Model Casio na wybiegu

Podczas pokazu wiosenno-letniej kolekcji marki Ochnik, na wybiegu wraz z propozycjami na ten sezon znalazły się jedne z najbardziej popularnych kompaktów w Polsce – modele Casio Exilim H15. Lifestylowe aparaty były nietypowym uzupełnieniem tegorocznych stylizacji.

Czytaj więcej »Model Casio na wybiegu

Chwytaj elementy życia

Ruszyła druga edycja prestiżowego konkursu na Fotoblog Roku 2011. Adresowany jest on do osób, które poprzez fotografowanie dzielą się z innymi swoimi emocjami, wrażeniami oraz spojrzeniem na świat. Do pierwszej edycji zgłosiło się ponad 500 autorów blogów, na które oddano łącznie 100 tys. głosów. Po raz drugi oficjalnym partnerem plebiscytu została firma Casio Exilim.

Czytaj więcej »Chwytaj elementy życia

Cały świat w aparacie

Firma Casio przygotowała prawdziwą niespodziankę na koniec roku. Tuż przed świętami do sprzedaży trafił aparat Casio Exilim H20G. Najnowszy model japońskiej firmy to pierwszy na świecie kompakt, który za sprawą wbudowanego modułu Hybrid-GPS może śledzić pozycję użytkownika wewnątrz budynków, a nawet pod ziemią.

Czytaj więcej »Cały świat w aparacie