ZETO

Technologia grzewcza i informatyczna w Zakładzie Metalowo-Kotlarskim SAS

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS, producent nowoczesnych kotłów grzewczych, zdecydował się na wdrożenie systemu wspomagającego zarządzania procesami firmy – Comarch CDN XL. Umowę na zakup i wdrożenie systemu podpisano z firmą Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA z Kielc, która jest Partnerem Comarch na terenie województwa świętokrzyskiego.

Czytaj więcej »Technologia grzewcza i informatyczna w Zakładzie Metalowo-Kotlarskim SAS

ZETO S.A. w Poznaniu nowym partnerem Solemis Group SA w zakresie systemów klasy Business Intelligence – TARGIT

ZETO S.A. w Poznaniu, firma z ponad 40 letnim doświadczeniem w usługach i rozwiązaniach IT, została kolejnym partnerem handlowym Solemis Group SA w zakresie rozwiązań klasy Business Intelligence (BI) – systemu TARGIT – przeznaczonego do wielowymiarowej analizy danych w zakresie sprzedaży, finansów czy marketingu w firmie.

Czytaj więcej »ZETO S.A. w Poznaniu nowym partnerem Solemis Group SA w zakresie systemów klasy Business Intelligence – TARGIT

Dane klientów ZETO S.A. w Poznaniu zabezpieczone na najwyższym poziomie

Poznańskie ZETO odnowiło certyfikację Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji i Jakością (SZBIiJ), zgodnego z wymaganiami norm ISO. Firma otrzymała go w drodze pozytywnie zakończonego audytu przeprowadzonego przez niezależną instytucję jaką jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji (PCBC).
Czytaj więcej »Dane klientów ZETO S.A. w Poznaniu zabezpieczone na najwyższym poziomie