Archiwa tagu: Zbigniew Rymarczyk

Comarch mocny w chmurze

Sprzedaż produktów Comarch w chmurze informatycznej, dostępna w ofercie krakowskiej spółki IT już od ponad 12 lat, wyniosła z w pierwszym kwartale 2013 roku 1,3 mln zł, odnotowując wzrost o 36 proc. w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku.

Pierwsza edycja Akademii Comarch zakończona

13 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie Akademii Comarch, projektu realizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie w partnerstwie z Comarch. W wydarzeniu udział wzięły władze uczelni, przedstawiciel zarządu Comarch, a przede wszystkim studenci, którym wręczono specjalne certyfikaty wieńczące udział w tym programie.

Rok 2011 w poznańskiej firmie OrderSoft należał do Comarch ALTUM

W 2011 roku nastąpił dynamiczny wzrost sprzedaży platformy Comarch ALTUM, najnowszego systemu z oferty Comarch ERP. Konsultanci Partnera Comarch – firmy OrderSoft z Poznania, przeprowadzili w minionym roku kilka znaczących wdrożeń Comarch ALTUM, które przyczyniły się do rozwoju tej platformy.

Kotrak Bis wkracza z systemem Comarch CDN XL na rynek azjatycki

Kotrak Bis, Platynowy Partner Comarch, podpisał umowę na wdrożenie systemu Comarch CDN XL w Wietnamie. Będzie to pierwsze wdrożenie tego systemu w Azji. Kontrakt obejmuje licencje i wdrożenie oprogramowania Comarch CDN XL w trzech zakładach w Wietnamie należących do międzynarodowego koncernu De Heus, który jest światowym liderem w produkcji pasz dla zwierząt.