Zbigniew Rymarczyk

Comarch mocny w chmurze

Sprzedaż produktów Comarch w chmurze informatycznej, dostępna w ofercie krakowskiej spółki IT już od ponad 12 lat, wyniosła z w pierwszym kwartale 2013 roku 1,3 mln zł, odnotowując wzrost o 36 proc. w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku. Comarch, jedyna firma IT w Polsce z tak bogatą ofertą rozwiązań w modelu usługowym, przygotował także dla przedsiębiorców „Małą książeczkę o cloud computingu”.

Czytaj dalej »Comarch mocny w chmurze

iMall24.pl oferuje już 60 tys. towarów

 

Obecnie internetowa galeria handlowa iMall24.pl oferuje już 60 tysięcy produktów – w ciągu trzech miesięcy ich liczba się podwoiła, jeśli serwis utrzymałby tą dynamikę w ciągu roku mógłby dogonić Allegro pod względem bazy dostępnych produktów. W sumie 85 tysięcy firm w Polsce korzysta z oprogramowania Comarch. Przy założeniu, że klika procent z nich rozpocznie sprzedaż poprzez nowy serwis, krakowska spółka może stać się poważnym graczem na rynku e-commerce.

Czytaj dalej »iMall24.pl oferuje już 60 tys. towarów

Kotrak Bis wkracza z systemem Comarch CDN XL na rynek azjatycki

Kotrak Bis, Platynowy Partner Comarch, podpisał umowę na wdrożenie systemu Comarch CDN XL w Wietnamie. Będzie to pierwsze wdrożenie tego systemu w Azji. Kontrakt obejmuje licencje i wdrożenie oprogramowania Comarch CDN XL w trzech zakładach w Wietnamie należących do międzynarodowego koncernu De Heus, który jest światowym liderem w produkcji pasz dla zwierząt.

Czytaj dalej »Kotrak Bis wkracza z systemem Comarch CDN XL na rynek azjatycki

Comarch CDN XL 9.7 – oszczędzaj, analizuj i rozwijaj biznes z nową wersją systemu

Najnowsza wersja najchętniej wybieranego systemu klasy ERP w Polsce (raport DiS z 11 maja 2009 r.) – Comarch CDN XL, już dostępna na rynku. Comarch CDN XL 9.7 to jeszcze doskonalsze, branżowe narzędzie pracy, usprawniające działalność biznesową firm z różnych gałęzi gospodarki.

Czytaj dalej »Comarch CDN XL 9.7 – oszczędzaj, analizuj i rozwijaj biznes z nową wersją systemu