Zbigniew Mądry

AB S.A. doceniona przez Microsoft

Podczas tegorocznej Microsoft Partner Strategy Conference, AB S.A. uzyskała prestiżowy tytuł Dystrybutora Roku 2011. To już drugie w tym roku wyróżnienie dla spółki przyznane przez kolejnego międzynarodowego vendora. W lipcu AB została wyróżniona przez HP, za najwyższy wzrost sprzedaży laserowych urządzeń drukujących w regionie Europy Środowo-Wschodniej.

Czytaj więcej »AB S.A. doceniona przez Microsoft

AB S.A. nowym dystrybutorem produktów marki NORTON w Polsce

Firma Symantec Polska podpisała umowę dystrybucyjną z AB S.A. – jednym z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Na jej mocy pochodząca z Wrocławia spółka powiększyła swój portfel produktowy o oprogramowanie ochronne marki Norton dla użytkowników domowych i małych firm – w tym Norton AntiVirus oraz Norton Internet Security w wersjach 2011.

Czytaj więcej »AB S.A. nowym dystrybutorem produktów marki NORTON w Polsce

Hyundai buduje kanał sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej w oparciu o AB S.A.

AB S.A. – jeden z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej poinformował o podpisaniu umowy z firmą Hyundai. Na jej mocy spółka AB została dystrybutorem telefonów komórkowych oraz aparatów fotograficznych marki Hyundai na Polskę, Czechy i Słowację. Czytaj więcej »Hyundai buduje kanał sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej w oparciu o AB S.A.

ViDiS dostarczy sprzęt do AB S.A.

ViDiS Sp z o.o., dostawca urządzeń audiowizualnych podpisał umowę z AB S.A. – jednym z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej – na dostawę sprzętu audio-video. Na jej mocy spółka AB będzie odpowiedzialna za dystrybucję produktów takich marek jak m.in. Sanyo, Vivitek, AVTek, Qomo, Lumens, Plus, SentrySafe, Vision, JustLamps, Anoto. Urządzenia pojawią się w ofercie AB S.A. w połowie lutego i będą sprzedawane na rynku polskim, czeskim i słowackim.Czytaj więcej »ViDiS dostarczy sprzęt do AB S.A.

Telefony emporia w niezależnej dystrybucji i sprzedaży

Telefony i akcesoria marki emporia wkrótce pojawią się w ofercie niezależnego dystrybutora sprzętu elektronicznego, firmy AB S.A. oraz w sieci handlowej Vobis S.A. Działająca na polskim rynku od sierpnia 2009 roku firma emporia Telecom nawiązała współpracę z firmą AB S.A., niezależnym dystrybutorem sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz z siecią handlową Vobis S.A.Czytaj więcej »Telefony emporia w niezależnej dystrybucji i sprzedaży