Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka”

Zobacz, co zabrać na drogę, czyli poręczny pakiet podróżującego

Sezon urlopowy już w pełni. Spośród 12 mln Polaków, planujących wakacyjne wojaże,  ok. 20% wybiera się za granicę, zaś 80% będzie odpoczywać w kraju – nad morzem, jeziorem lub w górach. Aby cieszyć się atrakcjami, czekającymi na nas w okolicy zakwaterowania i wakacyjną beztroską, zwykle musimy pokonać wiele kilometrów, spędzając w podróży nawet kilkadziesiąt godzin. Nieważne, czy jedziemy pociągiem, samochodem, autokarem – głód może nas złapać wszędzie. Dlatego tak ważny jest odpowiedni prowiant. Podpowiadamy, jak należycie przygotować się do drogi i jakie produkty zabrać, aby czas jazdy był czystą przyjemnością.

Czytaj więcej »Zobacz, co zabrać na drogę, czyli poręczny pakiet podróżującego

4 lipca, czyli świętujemy Dzień Hot-Doga

Już najmłodsi wiedzą co to jest hot-dog. Mimo, że bułka z parówką jest zaliczana do posiłków typu fast-food, to w krajach w których spożywa się ich najwięcej są produkowane z gorliwością, a zjadane z wyjątkowym namysłem. Bo hot-dog to przekąska kultowa, z historią o wielu ciekawostkach, której święto obchodzimy 4 lipca. W USA przypada tego samego dnia, co Święto Niepodległości.

Czytaj więcej »4 lipca, czyli świętujemy Dzień Hot-Doga

Znamy zwycięzcę programu lojalnościowego ZM Pekpol „Nagradzamy ze smakiem”

12 czerwca br. została wręczona nagroda główna w lojalnościowym programie „Nagradzamy ze smakiem” –  karta pre-paid Visa, zasilona kwotą 5000 zł. Program organizowany był dla sklepów detalicznych. Najwięcej punktów podczas trwania całej akcji zebrał długoletni partner handlowy Zakładów Mięsnych „Pekpol Ostrołęka” S.A. – „PPS Społem” z Wyszkowa.

Czytaj więcej »Znamy zwycięzcę programu lojalnościowego ZM Pekpol „Nagradzamy ze smakiem”