Archiwa tagu: Zadowolenie.pl

Internet Standard prezentuje raport “e-commerce 2009”

Najważniejsze informacje o rynku, sklepach internetowych i ich klientach, badanie firm handlujących w sieci, a także pierwszy w Polsce ranking sklepów na podstawie wyników finansowych – wszystko to znajdą Państwo w nowej publikacji serwisu Internet Standard pod patronatem systemu obsługi płatności Dotpay.

Zadowolenie.pl: Przepraszamy

„Nie myli się ten kto nic nie robi” – mówi Robert Sulich dyrektor sklepu internetowego Zadowolenie.pl. „Ubiegły rok to ponad 100 tys. zrealizowanych zleceń, za co chciałbym serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom. Nie prawdą było by twierdzić, że rok 2008 to paso nieustających, oto lista 7 grzechów głównych które popełniliśmy w mijającym w tym czasie.

Zawsze aktualna oferta

Wielu z nas przeżywa właśnie gorączkę świątecznych zakupów, a co raz większa liczba konsumentów decyduje się na zakupienie prezentów bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Internetu. Rosnące zainteresowanie e-zakupami zaowocowało powstaniem wielu sklepów internetowych, których asortyment jest tak różny jak zainteresowania internautów.

Zadowolenie.pl nad morzem

  16 września otwarto w Gdańsku nowy punkt odbiorów osobistych dla klientów Sklepu Internetowego Zadowolenie.pl. Jest to już osiemnasty punkt w Polsce, w którym klienci sklepu mogą odbierać zamówione w sieci produkty.