Yahoo!

Były członek zarządu Yahoo! dołącza do carpooling.pl

Największa internetowa platforma umożliwiająca umawianie się na wspólne przejazdy, do której należy serwis http://www.carpooling.pl, ogłosiła plany dalszej międzynarodowej ekspansji. W realizacji tych zamierzeń od wczoraj zespół wspiera nowy CEO Markus Barnikel, do niedawna członek zarządu Yahoo! odpowiedzialny za rynek Australii i Nowej Zelandii. Oprócz internautów z Polski dostęp do bazy przejazdów grupy carpooling.com mają użytkownicy z ośmiu europejskich krajów.

Czytaj więcej »Były członek zarządu Yahoo! dołącza do carpooling.pl

Nowy Zoho Chat 2.0. obsługuje Yahoo!, Google, MSN, AIM, ICQ oraz sieci IM bazujące na protokole Jabber

W dniu dzisiejszym Zoho opublikował Zoho Chat 2.0. najnowszą wersję komunikatora online. Dzięki zastosowaniu rozwiązania multi-protocol, Zoho Chat 2.0. dostępny na stronie www.biznespakiet.pl umożliwia czatowanie z użytkownikami Yahoo!, Google, MSN, AIM, ICQ oraz sieci IM bazujących na protokole Jabber.
Czytaj więcej »Nowy Zoho Chat 2.0. obsługuje Yahoo!, Google, MSN, AIM, ICQ oraz sieci IM bazujące na protokole Jabber

Czy to koniec bezpłatnych treści i usług w internecie?

Ponad połowa internautów jest skłonna zapłacić miesięcznie dwa dolary amerykańskie lub ich równowartość za korzystanie z bezpłatnej wyszukiwarki – Google, co piąty za używanie serwisu Yahoo i YouTube. Jak spowolnienie gospodarcze wpłynie na zjawisko określane mianem „free web economy” i serwisy internetowe oferujące bezpłatne treści w internecie?
Czytaj więcej »Czy to koniec bezpłatnych treści i usług w internecie?