Archiwa tagu: Yahoo!

Były członek zarządu Yahoo! dołącza do carpooling.pl

Największa internetowa platforma umożliwiająca umawianie się na wspólne przejazdy, do której należy serwis http://www.carpooling.pl, ogłosiła plany dalszej międzynarodowej ekspansji. W realizacji tych zamierzeń od wczoraj zespół wspiera nowy CEO Markus Barnikel, do niedawna członek zarządu Yahoo! odpowiedzialny za rynek Australii i Nowej Zelandii. Oprócz internautów z Polski dostęp do bazy przejazdów grupy carpooling.com mają użytkownicy z ośmiu europejskich krajów.

Panorama Firm z Yahoo Polska

Od niedawna zasoby Panoramy Firm (baza ponad 2 mln przedsiębiorstw, wyszukiwarka firm, mapa) są dostępne w serwisie Yahoo.pl. Współpraca opiera się na wzajemnej wymianie usług oraz promocji serwisów. Dla klientów Internetowej Panoramy Firm to dodatkowy kanał dystrybucji oferty oraz promocji.

Nowy Zoho Chat 2.0. obsługuje Yahoo!, Google, MSN, AIM, ICQ oraz sieci IM bazujące na protokole Jabber

W dniu dzisiejszym Zoho opublikował Zoho Chat 2.0. najnowszą wersję komunikatora online. Dzięki zastosowaniu rozwiązania multi-protocol, Zoho Chat 2.0. dostępny na stronie www.biznespakiet.pl umożliwia czatowanie z użytkownikami Yahoo!, Google, MSN, AIM, ICQ oraz sieci IM bazujących na protokole Jabber.

Czy to koniec bezpłatnych treści i usług w internecie?

Ponad połowa internautów jest skłonna zapłacić miesięcznie dwa dolary amerykańskie lub ich równowartość za korzystanie z bezpłatnej wyszukiwarki – Google, co piąty za używanie serwisu Yahoo i YouTube. Jak spowolnienie gospodarcze wpłynie na zjawisko określane mianem „free web economy” i serwisy internetowe oferujące bezpłatne treści w internecie?