Archiwa tagu: Xevin Investments

Xevin Investments zaskakuje modowo – rusza najnowsza inwestycja funduszu: modo.pl

Modo.pl to pierwszy w Polsce wirtualny showroom, pokazujący użytkowniczkom indywidualne podejście do mody. Szeroki asortyment produktów, gdzie główną rolę odgrywają buty, ma trafić do młodych kobiet, chcących wyróżnić się z tłumu. Do współpracy zaproszono cenionych stylistów, którzy nie tylko radzą ale i bawią, proponując rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami, za rozsądną cenę.

Pogotowie komputerowe PCDOC wchodzi na rynek B2B

Sieć pogotowia komputerowego PCDOC rozszerzyła model biznesowy i wkracza w sektor usług business2business. Od początku października pomoc PC Doctorów oferowana jest podmiotom z sektora MSP i obejmuje naprawę oraz konserwację sprzętu komputerowego, a także odzyskiwanie oraz zabezpieczanie danych czy odwirusowywanie systemów operacyjnych.

Xevin Investments inwestuje w portal zakupów grupowych Cuppon.pl

Fundusz inwestycyjny Xevin Investments zainwestował w internetową platformę zakupów grupowych – Cuppon.pl. Jest to serwis, który oferuje swoim użytkownikom lokalne usługi i produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Przedsiębiorcy zaś zyskują dzięki platformie dostęp do potencjalnych klientów i gwarancję sprzedaży swoich usług lub produktów.

Trwają zapisy na bezpłatną konferencję Social Impact

Czy możliwe jest precyzyjne planowanie kampanii marketingowych w obszarze ciągle ewoluującego Internetu? Czy w dobie Facebook’a łatwiej wprowadzać na rynek nowe produkty? Jak kontrolować i mierzyć efektywność kampanii 360o? Poznaj odpowiedzi na te pytania 6 maja w Klubie Obiekt Znaleziony w podziemiach Galerii Zachęta w Warszawie o godzinie 12.50. Wszyscy chętni do wzięcia udziału mogą… Czytaj dalej »