Archiwa tagu: X-Trade Brokers

XTB najlepszym brokerem foreksowym w Polsce

W środę 19 marca podczas uroczystej gali na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie rozdano nagrody „Byki i Niedźwiedzie” przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet”. Dom Maklerski X-Trade Brokers zwyciężył w kategorii „Platforma foreksowa roku 2013”.

Samantha Joe Group dla X-Trade Brokers – pierwszego polskiego sponsora F1

Samantha Joe Group została wybrana przez firmę X-Trade Brokers do komunikacji rozpoczęcia współpracy firmy z zespołem Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes. Do zadań agencji należało opracowanie strategii komunikacji oraz kompleksowa organizacja konferencji prasowej. Oficjalne ogłoszenie współpracy między X-Trade Brokers, a zespołem Vodafone McLaren Mercedes miało miejsce 9 marca 2010r. w hotelu Hilton w Warszawie. Ekwiwalent… Czytaj dalej »

Inwestycje.pl: Złoty w tarapatach

W przeciągu zaledwie sześciu miesięcy polska waluta straciła na sile więcej, niż zyskała przez ostanie 3,5 roku. Na wartości tracą też inne waluty regionu (np. węgierski forint), ale skala deprecjacji jest znacznie mniejsza. Eksperci podkreślają, że nie ma podstaw fundamentalnych do tak silnej przeceny. Czy mamy zatem do czynienia z atakiem spekulacyjnym na naszą walutę?