Przejdź do treści

WWF

Panda Security współpracuje z WWF

Firma Panda Security i WWF, międzynarodowa organizacja ekologiczna, podpisały porozumienie o współpracy mające na celu troskę o środowisko naturalne. Inicjatywa ta wpisuje się w realizowaną przez Panda Security politykę firmy odpowiedzialnej społecznie, która część swoich dochodów przeznacza na wsparcie różnorodnych, międzynarodowych inicjatyw, skierowanych do dzieci i chroniących naszą planetę. Czytaj dalej »Panda Security współpracuje z WWF

TANDBERG prezentuje 10 sposobów na ograniczenie emisji gazów cieplarnianych

Firma TANDBERG, jeden z największych na świecie dostawców produktów i usług w technologii Telepresence, wideokonferencji o wysokiej rozdzielczości oraz mobilnego wideo, zaprezentowała 10 sposobów, umożliwiających ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, a jednocześnie zapewniających osiągnięcie celów biznesowych.

Czytaj dalej »TANDBERG prezentuje 10 sposobów na ograniczenie emisji gazów cieplarnianych

Carlsberg Polska dla Ziemi

Carlsberg Polska, jako jedna z dwunastu firm Grupy Carlsberg Breweries, 28 marca, o godzinie 20.30 weźmie udział w globalnej inicjatywie „Godzina dla Ziemi”, zainicjowanej przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF. O wyznaczonej godzinie Carlsberg Polska wyłączy oświetlenie głównych budynków firmy w Warszawie, Brzesku, Sierpcu, Szczecinie oraz Wrocławiu. Również pracownicy Carlsberg Polska są zachęcani do wygaszenia świateł także w swoich domach.
Czytaj dalej »Carlsberg Polska dla Ziemi

EMPARK włącza się do akcji „Godzina dla Ziemi”

  • przez

W najbliższą sobotę, 28 marca 2009 r. o godzinie 20.30, największy w Polsce kompleks biurowy EMPARK na godzinę wygasi oświetlenie parkingu zewnętrznego. Włączenie się biurowców z warszawskiego Mokotowa w akcję „Godzina dla Ziemi” pogłębione zostało o apel do przeszło 14 tys. pracowników o wygaszenie oświetlenia w indywidualnie zarządzanych biurach kompleksu.
Czytaj dalej »EMPARK włącza się do akcji „Godzina dla Ziemi”