Przejdź do treści

wspieramkulture.pl

1 wspieramkulture.pl

Polskie gwiazdy wspierają twórcę filmu science-fiction

wspieramkultureMichał Żebrowski, Piotr Fronczewski, Katarzyna Bujakiewicz, Jolanta Fraszyńska i wielu innych, znanych aktorów zaangażowało się w nietypową produkcję. Stanisław Mąderek, utalentowany reżyser i scenarzysta, własnymi środkami kręci pełnometrażowy film science-fiction zatytułowany „Gwiazdy w czerni”. W zebraniu funduszy na postprodukcję ma pomóc społeczność internetowa.

Czytaj dalej »Polskie gwiazdy wspierają twórcę filmu science-fiction

Potrzebne wsparcie dla projektu filmowego

Młodzi twórcy z Polski i z Chile starają się pozyskać środki na samodzielną realizację projektu filmowego. Scenariusz filmu jest już gotowy, ekipa zebrana, a jedyne czego brakuje, to funduszy. Część potrzebnej sumy udało się pozyskać, ale to nadal za mało, aby pokryć wszystkie koszty przedsięwzięcia. Reżyserki filmu postanowiły zwrócić się o pomoc do społeczności internetowej wspieramkulture.pl, pierwszego w Polsce serwisu crowdfundingowego dedykowanego kulturze.

Czytaj dalej »Potrzebne wsparcie dla projektu filmowego

Pierwsze projekty kulturalne w pełni finansowane przez Internautów

Artysta, któremu nie udało się pozyskać finansowania z budżetu państwa, zazwyczaj szuka pomocy ze strony instytucji, firm i osób prywatnych. Ale nie tylko. Od ubiegłego roku twórcy z różnych dziedzin kultury mogą poprzez serwis wspieramkulture.pl w prosty sposób uzbierać potrzebną im na realizację projektu kwotę.

Czytaj dalej »Pierwsze projekty kulturalne w pełni finansowane przez Internautów