Archiwa tagu: Wprost

Tytuły Platformy Mediowej Point Group z płatnościami mobilnymi PayPal

Tygodnik „Wprost” oraz magazyny „Bloomberg Businessweek Polska” i „Film” jako pierwsze polskie tytuły wprowadziły możliwość płatnego dostępu do treści za pośrednictwem systemu PayPal. Usługa jest dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Google Android.

Znaczący awans Komputronik SA na Liście 2000 „Rzeczpospolitej”

Komputronik SA, czołowy polski dostawca sprzętu IT i elektroniki użytkowej, awansował o 121 pozycji na Liście 2000 największych polskich firm opublikowanej przez dziennik „Rzeczpospolita”. To największy skok wśród wszystkich producentów, dystrybutorów oraz sieci detalicznych działających na rynku IT w porównaniu z poprzednią edycją Listy 2000.

Walka o pozycję lidera trwa

W rankingu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”, opracowanym przez Instytut Monitorowania Mediów, powrót na pierwsze miejsce odnotowała Rzeczpospolita, najbardziej opiniotwórczą rozgłośnią radiową była RMF FM, zaś telewizyjną TVN24. W zestawieniu piętnastu najczęściej cytowanych tytułów znalazły się dwie stacje radiowe, dwa portale internetowe, jedna stacja telewizyjna, trzy dzienniki biznesowe oraz dwa tygodniki opinii.