Wprost

Dynamicznie rozwijający się portal Winezja.pl doceniony przez tygodnik WPROST i internautów

Wszystkich pasjonatów wina z pewnością ucieszy wiadomość, że portal winiarski Winezja.pl zdobył zaszczytny tytuł Złotej Strony Miesiąca tygodnika „Wprost”. Ta prestiżowa nagroda dowodzi popularności i uznania, jakie wśród internautów i dziennikarzy zyskała strona już w pierwszych miesiącach swojego istnienia.

Czytaj więcej »Dynamicznie rozwijający się portal Winezja.pl doceniony przez tygodnik WPROST i internautów

Znaczący awans Komputronik SA na Liście 2000 „Rzeczpospolitej”

Komputronik SA, czołowy polski dostawca sprzętu IT i elektroniki użytkowej, awansował o 121 pozycji na Liście 2000 największych polskich firm opublikowanej przez dziennik „Rzeczpospolita”. To największy skok wśród wszystkich producentów, dystrybutorów oraz sieci detalicznych działających na rynku IT w porównaniu z poprzednią edycją Listy 2000. Czytaj więcej »Znaczący awans Komputronik SA na Liście 2000 „Rzeczpospolitej”

Cyfrowe.pl najlepszym sklepem foto-video w rankingu Wprost i Money.pl

Sklep Cyfrowe.pl zajął II miejsce w kategorii „AGD, RTV i FOTO” w corocznym rankingu sklepów internetowych tygodnika Wprost i portalu Money.pl. I m. w tej kategorii zajął Euro.com.pl. Biorąc pod uwagę, że jest to sklep przede wszystkim RTV-AGD, Cyfrowe.pl jest najlepszym w rankingu sklepem stricte foto-video.Czytaj więcej »Cyfrowe.pl najlepszym sklepem foto-video w rankingu Wprost i Money.pl

Walka o pozycję lidera trwa

W rankingu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”, opracowanym przez Instytut Monitorowania Mediów, powrót na pierwsze miejsce odnotowała Rzeczpospolita, najbardziej opiniotwórczą rozgłośnią radiową była RMF FM, zaś telewizyjną TVN24. W zestawieniu piętnastu najczęściej cytowanych tytułów znalazły się dwie stacje radiowe, dwa portale internetowe, jedna stacja telewizyjna, trzy dzienniki biznesowe oraz dwa tygodniki opinii.

Czytaj więcej »Walka o pozycję lidera trwa

Darmowe aukcje we fruli.pl

Z początkiem maja br. serwis aukcyjny fruli.pl wprowadził do obiegu darmowe kupony startowe dla nowych użytkowników. W tym samym czasie serwis rozbudował również system doładowania kont, wprowadzając do sprzedaży bony o większych nominałach. To nowość wśród serwisów aukcyjnych typu all-pay w Polsce.

Czytaj więcej »Darmowe aukcje we fruli.pl