Przejdź do treści

Wp.pl

Portale w nowych strojach

W ostatnich dniach w czołowych polskich portalach zaszły spore zmiany. Wp.pl i Interia pokazały swoje nowe loga. Wp.pl przedstawiła też zupełnie nowy layout portalu. Jak to często w takich sytuacjach bywa, tak i tym razem możemy obserwować dwie zupełnie różne drogi – przynajmniej jeśli chodzi o logo.

Czytaj dalej »Portale w nowych strojach

WP.PL ułatwia inwestowanie na giełdzie

Wirtualna Polska udostępnia użytkownikom dwa narzędzia ułatwiające inwestowanie na giełdzie. Pierwszym jest uruchomiony właśnie Wirtualny Portfel, czyli usługa umożliwiająca zdobywanie praktycznej wiedzy na temat giełdy bez konieczności dokonywania realnych inwestycji finansowych. Jego uzupełnienie stanowi najnowsza wersja darmowej aplikacji mobilnej Giełda WP.PL.

Czytaj dalej »WP.PL ułatwia inwestowanie na giełdzie

Finał akcji WP.PL „Zima jest fajna z Suzuki”

Przez dwa miesiące reporterzy WP.PL starali się udowodnić, że zima w Polsce jest fajna. By odwiedzić 40 miejscowości, pokonali ponad 8 tysięcy kilometrów. Byli w tatarskiej Jurcie i w tunelu pod Drogą Głodu, odkrywali tajemnice zamku w Mosznej, spotkali… największych miłośników kina w naszym kraju. Efekt tej niezwykłej podróży to ponad 600 zdjęć, kilkadziesiąt artykułów i filmów, które mogą być doskonałą inspiracją dla wszystkich planujących zimowe (i nie tylko) wyprawy po kraju.

Czytaj dalej »Finał akcji WP.PL „Zima jest fajna z Suzuki”

Rekrutacja przez Internet wygodniejsza i bardziej efektywna

Internet otwiera nowe możliwości rekrutacji pracowników, z których korzystają już firmy doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy, działy HR dużych firm, a nawet urzędy pracy. Rekruterzy doceniają oferowane przez portale narzędzia. Nowe funkcjonalności, takie jak baza profili zawodowych czy możliwość ich subskrypcji oraz oceniania, dostępne w otoPraca.pl, pozwalają jeszcze szybciej i efektywniej znaleźć najlepszych kandydatów.

Czytaj dalej »Rekrutacja przez Internet wygodniejsza i bardziej efektywna

otoDom.pl najpopularniejszym internetowym serwisem ogłoszeniowym na polskim rynku obrotu nieruchomościami

Serwis internetowych ogłoszeń nieruchomości otoDom.pl, z dwoma milionami unikalnych użytkowników (stan z maja 2010 roku), jest najpopularniejszym internetowym serwisem ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Polsce. Po blisko czterech latach działalności, serwis wchodzący w skład Grupy Allegro, ostatecznie wyprzedził swoją konkurencję. W maju br., zanotował ponad 30 mln odsłon swoich stron.

Czytaj dalej »otoDom.pl najpopularniejszym internetowym serwisem ogłoszeniowym na polskim rynku obrotu nieruchomościami

Zimowa kampania OutletMeblowy.pl

Na stronie www.outletmeblowy.pl trwa wyprzedaż mebli ekskluzywnych marek. Rabaty sięgają od 30 do nawet 70%. W wyprzedaży dostępne są kolekcje mijających sezonów 2008 i 2009 miedzy innymi takich firm jak Kler, Klose, Vero, Calligaris, Ciacci.  Zupełną nowością wyprzedażowej promocji w outlecie jest kolekcja mebli z litego drewna do salonu i sypialni Holzmöbel Natur Kollektion.Czytaj dalej »Zimowa kampania OutletMeblowy.pl