WOOL STAR

Kremowy, ciepły koc z wełny Merynosów Australijskich to najnowsza propozycja firmy WOOL STAR na jesienno-zimowe wieczory

Pled wykonany z wyselekcjonowanych wełnianych włókien gwarantuje wysoką jakość materiału i pozwala zachować wszystkie właściwości wełny. Dzięki temu doskonale grzeje, dostosowuje temperaturę ciała do temperatury otoczenia oraz pozwala skórze oddychać.

Czytaj więcej »Kremowy, ciepły koc z wełny Merynosów Australijskich to najnowsza propozycja firmy WOOL STAR na jesienno-zimowe wieczory

Wełna a reumatyzm

Bóle reumatyczne są jednym z najczęstszych schorzeń dotykających nie tylko ludzi starszych, ale również sportowców i osoby młode. Czasem są to dolegliwości okresowe, związanie ze zmianą pór roku czy wyziębieniem organizmu, jednak w większości choroby układu kostnego przebiegają w postaci stanów zapalnych lub zwyrodnień, które wymagają leczenia farmakologicznego lub nawet chirurgicznego. Doskonałym sposobem na radzenie sobie z problemami układu ruchowego może być wełna.

Czytaj więcej »Wełna a reumatyzm

Wełniane dodatki firmy Wool Star

Najgorętszy temat jesienno-zimowych wybiegów stanowi połączenie czerni i bieli (Givenchy), ozdobione odrobiną głębokiej, intensywnej czerwieni (Balanciaga, Yves Saint Laurent). Z jednej strony obowiązuje kolorystyczna elegancja i klasyka, z drugiej odcienie odważne, pełne energii. Równie modne jest wykorzystanie elementów natury, zarówno we wzornictwie jak i wyborze tkanin (kaszmir, wełna), stąd u największych projektantów pojawiają się zarówno motywy inspirowane naturą, jak i neonowe, mocne kolory.
Czytaj więcej »Wełniane dodatki firmy Wool Star