Tag Archives: WOOK

Prezent w sieci WOOK na chiński Nowy Rok

WOOK – sieć restauracji oferujących dania kuchni azjatyckiej, należąca do Sfinks Polska – 23 stycznia rozpoczyna świętowanie chińskiego Nowego Roku. Z tej okazji każdy gość restauracji, którego rachunek wyniesie co najmniej 12 zł otrzyma gratis bułeczki dim sum ze słodkim nadzieniem.

Sfinks otwiera kolejne restauracje

Sfinks Polska, właściciel marek gastronomicznych Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, w miniony weekend otworzył dwie restauracje. Od piątku w Tarnowie działa już trzeci w portfolio spółki Sphinx Express. Natomiast w Poznaniu w sobotę ruszyła największa w Polsce restauracja sieci WOOK. Nowe otwarcia stanowią kolejne z zapowiadanych na ten rok uruchomień lokali gastronomicznych, które pozwolą Sfinksowi na zwiększenie potencjału sieci.

Sphinx i WOOK w Legnicy

Sfinks Polska – spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło – otwiera dwie restauracje w Legnicy. Oba nowe lokale, czyli Sphinx i WOOK, znajdują się w centrum handlowym Galeria Piastów. To pierwsze restauracje tych sieci w Legnicy. Dzięki najnowszym otwarciom na Dolnym Śląsku działa obecnie 13 restauracji zarządzanych przez Sfinks Polska.

Sfinks otwiera nowe restauracje

Sfinks Polska otwiera restauracje Sphinx oraz WOOK w Kłodzku. Obie restauracje znajdują się w centrum handlowym Twierdza Kłodzko, a klienci mogą korzystać z ich oferty od najbliższego piątku (14.01). Kłodzkie otwarcia są pierwszymi spośród siedmiu zaplanowanych przez Sfinks Polska na ten kwartał.

Nowa restauracja Sphinx w Opolu

Nowa restauracja Sphinx w Opolu została otwarta w centrum handlowym Karolinka. Działa ona w segmencie casual dining, tj. restauracji oferujących codzienne smaczne posiłki wysokiej jakości, po niewygórowanych cenach, z pełną obsługą kelnerską. Obecnie w ramach sieci Sphinx działa 96 restauracji.