Wonderbox

Wyczaruj magiczne świąteczne chwile dzięki Wonderbox

Przed nami święta – czas magiczny i wyjątkowy, dający możliwość zatrzymania się w codziennym pędzie i czerpania radości z przebywania z bliskimi. Zanim jednak usiądziemy przy wigilijnym stole, czeka nas szaleństwo świątecznych zakupów i wybór prezentów. Co roku to ostanie sprawia nam chyba najwięcej problemów. O ich rozwiązaniu pomyślała firma Wonderbox, wprowadzając nowe propozycje gotowych pakietów prezentowych.  Czytaj więcej »Wyczaruj magiczne świąteczne chwile dzięki Wonderbox

Wielkie przygotowania do ślubowania czyli sezon ślubny z prezentami Wonderbox

Ślub, to uroczyste zawarcie małżeństwa, połączenie dwóch kochających się osób, zwieńczenie ich miłości i początek do wspólnego, rodzinnego życia. Podążając za ideą wspólnoty małżeńskiej warto pomyśleć również o pełnych niezapomnianych przeżyć prezentach łączących nowożeńców, które pozwolą im cieszyć się z nich wspólnie.
Czytaj więcej »Wielkie przygotowania do ślubowania czyli sezon ślubny z prezentami Wonderbox

Wiosenne przebudzenie z Wonderbox Adrenalina – męski prezent dla naszego mężczyzny

Zwykle prezenty  dajemy z jakiejś konkretnej okazji zapisanej w kalendarzu lub podyktowanej głosem serca, ale przecież nikt nie powiedział, że prezenty należy dawać tylko przy jakiejś sposobności. To właśnie prezenty podarowane „z okazji braku okazji” sprawiają największą radość. Są zaskoczeniem i prawdziwą niespodzianką. Pamiętajmy, że nie tylko kobiety kochają niespodzianki.
Czytaj więcej »Wiosenne przebudzenie z Wonderbox Adrenalina – męski prezent dla naszego mężczyzny

Akcja regeneracja z Wonderbox Uroda – podaruj wiosenny relaks dla duszy i ciała

Małymi krokami zbliża się do nas upragniona wiosna i lato. Ale czy nasze ciało jest już gotowe na przyjście słonecznych dni? Czy dobrze opiekowałyśmy się naszą skórą w zimie? Wiosna, to ostatni dzwonek na „akcję regenerację” dla osłabionej po zimie skóry i uśpionej duszy. Z Wonderbox Uroda, sukces gwarantowany, to idealny upominek na wiosenne dni.
Czytaj więcej »Akcja regeneracja z Wonderbox Uroda – podaruj wiosenny relaks dla duszy i ciała

Wonderbox Pologne partnerem w biznesie, czyli nowy gracz na rynku prezentów korporacyjnych

Nie od dziś wiemy, jak ważne jest budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz organizacji, wśród obecnych i potencjalnych klientów/kontrahentów oraz pracowników. Ponadczasowe hasła: „jak Cię widzą, tak Cię piszą” czy „nie ma drugiej szansy na zrobienie drugiego, pierwszego dobrego wrażenia” są motorem do działań dla pracowników odpowiedzialnych za relacje z kontrahentami, pracownikami, a także komunikację zewnętrzną.
Czytaj więcej »Wonderbox Pologne partnerem w biznesie, czyli nowy gracz na rynku prezentów korporacyjnych