Wonderbox Pologne

Wiosenne przebudzenie z Wonderbox Adrenalina – męski prezent dla naszego mężczyzny

Zwykle prezenty  dajemy z jakiejś konkretnej okazji zapisanej w kalendarzu lub podyktowanej głosem serca, ale przecież nikt nie powiedział, że prezenty należy dawać tylko przy jakiejś sposobności. To właśnie prezenty podarowane „z okazji braku okazji” sprawiają największą radość. Są zaskoczeniem i prawdziwą niespodzianką. Pamiętajmy, że nie tylko kobiety kochają niespodzianki.
Czytaj więcej »Wiosenne przebudzenie z Wonderbox Adrenalina – męski prezent dla naszego mężczyzny

Akcja regeneracja z Wonderbox Uroda – podaruj wiosenny relaks dla duszy i ciała

Małymi krokami zbliża się do nas upragniona wiosna i lato. Ale czy nasze ciało jest już gotowe na przyjście słonecznych dni? Czy dobrze opiekowałyśmy się naszą skórą w zimie? Wiosna, to ostatni dzwonek na „akcję regenerację” dla osłabionej po zimie skóry i uśpionej duszy. Z Wonderbox Uroda, sukces gwarantowany, to idealny upominek na wiosenne dni.
Czytaj więcej »Akcja regeneracja z Wonderbox Uroda – podaruj wiosenny relaks dla duszy i ciała

Wonderbox Pologne partnerem w biznesie, czyli nowy gracz na rynku prezentów korporacyjnych

Nie od dziś wiemy, jak ważne jest budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz organizacji, wśród obecnych i potencjalnych klientów/kontrahentów oraz pracowników. Ponadczasowe hasła: „jak Cię widzą, tak Cię piszą” czy „nie ma drugiej szansy na zrobienie drugiego, pierwszego dobrego wrażenia” są motorem do działań dla pracowników odpowiedzialnych za relacje z kontrahentami, pracownikami, a także komunikację zewnętrzną.
Czytaj więcej »Wonderbox Pologne partnerem w biznesie, czyli nowy gracz na rynku prezentów korporacyjnych

Wonderbox Pologne – rewolucja na polskim rynku prezentów biznesowych i nie tylko

Wonderbox Pologne, to filia francuskiej firmy Multipass – Wonderbox. Idea Wonderbox (pudełka prezentowego) powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby obdarowanym ogromną przyjemność i niezapomniane przeżycia. Wonderbox przyjął to wyzwanie i od grudnia 2007 roku, jako pierwsza firma w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej, oferuje oryginalne oraz gotowe rozwiązanie: tematyczne Wonderbox w formie eleganckiego pudełka, zawierającego katalog z zaprezentowanymi atrakcjami, a także bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich.  Czytaj więcej »Wonderbox Pologne – rewolucja na polskim rynku prezentów biznesowych i nie tylko