Wolters Kluwer

BizAd z wyłącznością agencyjną i sieciową na reprezentację witryn Grupy Wolters Kluwer

Od września zmieniają się zasady współpracy sieci IDMnet z Wolters Kluwer Polska, dotyczące obsługi reklamowej serwisów internetowych ABC.com.pl i LEX.pl, należących do wydawnictwa. Obie witryny na rynku sieciowym i agencyjnym będzie reprezentować BizAd – jedna z sieci tematycznych IDMnet.

Czytaj więcej »BizAd z wyłącznością agencyjną i sieciową na reprezentację witryn Grupy Wolters Kluwer

Business Management Software twórcą technologii „Analityka Finansowego” dla Wolters Kluwer Polska

Tworzenie nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych wnoszących na polski rynek informatyczny nową jakość to wyzwanie, które stawia przed sobą Business Management Software. Doskonałym przykładem jest „Analityk finansowy”, innowacyjne pod względem technologicznym narzędzie analizy finansowej stworzone na potrzeby Wolters Kluwer Polska. Po intensywnych pracach nad aplikacją„Analityk finansowy” debiutuje właśnie na polskim rynku.
Czytaj więcej »Business Management Software twórcą technologii „Analityka Finansowego” dla Wolters Kluwer Polska

Marketing w sektorze usług medycznych, czyli jak to się robi w szpitalach

System opieki zdrowotnej przechodzi od kilku lat ogromne transformacje. Obejmują one zarówno sferę legislacyjną jak również sferę czysto gospodarczą. Zmieniło się rozumienie świadczeń zdrowotnych, a podmioty działające w sektorze usług medycznych coraz częściej przekształcają się w spółki prawa handlowego, które muszą funkcjonować na zasadach rynkowych.
Czytaj więcej »Marketing w sektorze usług medycznych, czyli jak to się robi w szpitalach