Archiwa tagu: Wolters Kluwer

MagnifiCo dla Student.lex.pl

MagnifiCo PR od października 2009 pracuje z portalem Student.lex.pl, należącym do wydawnictwa Wolters Kluwer Polska. Agencja odpowiada za przygotowanie i realizację strategii komunikacji, związanej z relaunchem portalu oraz jego funkcjonowaniem w nowej odsłonie. Do zadań MagnifiCo należały będą także działania z zakresu PR-u produktowego dla dwóch powiązanych produktów: LEX dla Studenta oraz LEX mobile. Ponadto… Czytaj dalej »

Business Management Software twórcą technologii „Analityka Finansowego” dla Wolters Kluwer Polska

Tworzenie nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych wnoszących na polski rynek informatyczny nową jakość to wyzwanie, które stawia przed sobą Business Management Software. Doskonałym przykładem jest „Analityk finansowy”, innowacyjne pod względem technologicznym narzędzie analizy finansowej stworzone na potrzeby Wolters Kluwer Polska. Po intensywnych pracach nad aplikacją„Analityk finansowy” debiutuje właśnie na polskim rynku.

Marketing w sektorze usług medycznych, czyli jak to się robi w szpitalach

System opieki zdrowotnej przechodzi od kilku lat ogromne transformacje. Obejmują one zarówno sferę legislacyjną jak również sferę czysto gospodarczą. Zmieniło się rozumienie świadczeń zdrowotnych, a podmioty działające w sektorze usług medycznych coraz częściej przekształcają się w spółki prawa handlowego, które muszą funkcjonować na zasadach rynkowych.