Przejdź do treści

Wojciech Zieliński

Pawlik Nieruchomości – nowy klient działu Business Solutions MakoLab

MakoLab SA – spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań internetowych dla biznesu m.in. dla koncernu Renault-Nissan – opracowała dla firmy Pawlik Nieruchomości autorski system CRM do zarządzania relacjami z klientami w branży nieruchomości komercyjnych. Zaawansowane rozwiązanie informatyczne pozwala zarządzać procesem ofertowym, zarówno przez przedstawicieli firmy Pawlik Nieruchomości, jak również bezpośrednio przez klientów portalu.

Czytaj dalej »Pawlik Nieruchomości – nowy klient działu Business Solutions MakoLab

MakoLab SA zrealizował serwis dla łódzkiego portu lotniczego

MakoLab SA – spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań internetowych dla biznesu m.in. dla koncernu Renault-Nissan – aktywnie wspiera działania łódzkich organizacji i przedsiębiorstw. Najnowszym projektem związanym z rozwojem i promocją miasta jest wykonanie serwisu www dla portu lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Czytaj dalej »MakoLab SA zrealizował serwis dla łódzkiego portu lotniczego

MakoLab SA zmienia swój serwis www

MakoLab SA – spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań internetowych dla biznesu m.in. dla koncernu Renault-Nissan – zmieniła swoją witrynę www. Przeprojektowany od podstaw serwis Spółki MakoLab reprezentuje nowy podział linii biznesowych i jest zgodny z obecnymi trendami w obszarze użyteczności serwisów internetowych.

Czytaj dalej »MakoLab SA zmienia swój serwis www

MakoLab SA podnosi prognozę przychodów ze sprzedaży na I kwartał 2012

MakoLab SA – spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań internetowych dla biznesu m.in. dla centrali koncernu Renault-Nissan – planuje osiągnięcie przychodów ze sprzedaży w I kwartale 2012 roku w wysokości 2,4 mln zł. Wcześniejsza prognoza Zarządu wynosiła 1,8 mln zł. Podniesienie prognoz jest wynikiem rozszerzania współpracy i zwiększania portfela zamówień od klientów z grupy Renault-Nissan. W marcu Spółka otworzyła przedstawicielstwo w Paryżu, chcąc wzmacniać swoją obecność na rynkach Europy Zachodniej.

Czytaj dalej »MakoLab SA podnosi prognozę przychodów ze sprzedaży na I kwartał 2012

MakoLab SA: wzrost zysku netto po czterech kwartałach o 45%

MakoLab SA – spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań internetowych dla biznesu m.in. dla centrali koncernu Renault-Nissan – osiągnęła po czterech kwartałach 2011 przychody w wysokości 9,6 mln zł, czyli o ponad 22% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego. Zysk netto po czterech kwartałach wzrósł o 45%.

Czytaj dalej »MakoLab SA: wzrost zysku netto po czterech kwartałach o 45%