Wojciech Materna

Jak chronić w sieci swój wizerunek i portfel?

Nie jest dla nikogo niczym nowym, że w sieci robi się zakupy, płaci podatki oraz prowadzi korespondencję. Te i wiele innych aktywności niosą niestety poważne ryzyko utraty danych, wyłudzenia informacji osobistych, a nawet pozbawienia internetowej tożsamości. W kilku krokach podpowiadamy, gdzie najczęściej czyhają na nas wirtualne pułapki. Od WiFi, przez elektroniczną pocztę i Facebooka.Czytaj więcej »Jak chronić w sieci swój wizerunek i portfel?

W klastrze siła

„Mnożymy potencjał” – tak brzmi hasło Wschodniego Klastra Informatycznego, który powstał w 2010 roku i był pierwszym tego typu przedsięwzięciem na Podkarpaciu. Dziś, ponad dwa lata po założeniu, liczba firm w nim zrzeszonych zwiększyła się dwukrotnie, a klaster okazał się lokomotywą napędzającą rozwój średnich firm o dużym potencjale rozwojowym.

Czytaj więcej »W klastrze siła

Nowe wyzwania przed samorządami

Ponad 120 uczestników, kilkudziesięciu prelegentów, angażujące słuchaczy wystąpienia i emocjonujące debaty – oto co miało miejsce w ubiegły piątek tj. 18 listopada br. podczas pierwszej edycji Kongresu Marketingu i Innowacji w Samorządach. Tego dnia Rzeszów stał się miejscem debaty o nowych trendach w komunikacji i marketingu miejsc.

Czytaj więcej »Nowe wyzwania przed samorządami

Klastry to szansa dla firm z Podkarpacia

Klastry jako sposób na współpracę i rozwój firm z tej samej branży. Sukces klastra na przykładzie Wschodniego Klastra Informatycznego. Finansowanie innowacyjności. Jak samorządy i administracja rządowa mogą pomóc rozwijać się nowoczesnym przedsiębiorstwom – to tematy konferencji, która w poniedziałek 14 marca odbędzie się w Grand Hotelu w Rzeszowie. Początek: godzina 9.

Czytaj więcej »Klastry to szansa dla firm z Podkarpacia