Przejdź do treści

Wojciech Łastowiecki

Nowy V-ce Prezes i Członek Zarządu ABC Data

W związku z dynamiczną ekspansją zagraniczną i koniecznością stałego doskonalenia procesów operacyjnych Rada Nadzorcza Spółki podjęła decyzję o zmianach w strukturze i poszerzeniu składu Zarządu. Dotychczasowy Członek Zarządu Wojciech Łastowiecki został powołany na stanowisko V-ce Prezesa ds. Sprzedaży. Dodatkowo Zarząd został rozszerzony o osobę Konrada Sitnika – związanego ze Spółką od wielu lat, ostatnio jako V-ce Przewodniczący Rady Nadzorczej.

Czytaj dalej »Nowy V-ce Prezes i Członek Zarządu ABC Data

ABC Data uruchamia pierwszą w regionie platformę do sprzedaży usług i produktów stworzonych w oparciu o model cloud firmy Microsoft

ABC Data S.A. – na bazie autorskiego pomysłu i z wykorzystaniem własnej, internetowej platformy sprzedażowej InterLink – uruchomi CloudLink, pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej internetowy system sprzedaży usług i produktów wykorzystujących platformę Windows Azure firmy Microsoft. To pierwszy tego typu projekt w naszej części Europy, realizowany przez Microsoft wspólnie z dystrybutorem.

Czytaj dalej »ABC Data uruchamia pierwszą w regionie platformę do sprzedaży usług i produktów stworzonych w oparciu o model cloud firmy Microsoft

Seagate wspiera Zachętę Narodową Galerię Sztuki

Firma Seagate Technology (NYSE:STX), światowy lider w dziedzinie rozwiązań pamięci masowych, informuje, że została strategicznym partnerem Zachęty Narodowej Galerii Sztuki, jednej z najbardziej prestiżowych galerii w Polsce. Przekazując Zachęcie pamięci masowe, które są wykorzystywane w programie digitalizacji jej zbiorów archiwalnych, Seagate wspiera modernizację galerii. Dział dokumentacji Zachęty gromadzi informacje o twórczości 30 000 artystów polskich, tworzących po 1945 roku w kraju i za granicą. Co więcej – posiada imponujący zbiór ponad 50 000 fotografii eksponatów oraz wystaw, które odbyły się w galerii w ciągu ostatnich sześćdziesięciu lat. W ramach współpracy Seagate przekazał galerii dyski z serii Barracuda® oraz serwery pamięci masowych BlackArmour® NAS 420.

Czytaj dalej »Seagate wspiera Zachętę Narodową Galerię Sztuki