Wojciech Kuśpik

„Farmer” w nowej wersji drukowanej i on-line

Nawet 160 stron tekstów poradnikowych, analizy, relacje z gospodarstw domowych i testy produktów. W wersji on-line najświeższe informacje każdego dnia, wzbogacone o pierwsze w internecie porady dla producentów rolnych i hodowców. Wydawca najstarszego branżowego tytułu zapowiada dwukrotnie większą objętość „Farmera”, dłuższy, miesięczny cykl wydawniczy i jeszcze większą integrację magazynu z portalem farmer.pl.

Czytaj więcej »„Farmer” w nowej wersji drukowanej i on-line

Komunikacja Europejskiego Kongresu Gospodarczego nagrodzona Złotym Spinaczem

Działania komunikacyjne związane z organizacją Europejskiego Kongresu Gospodarczego, największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej i Wschodniej zostały nagrodzone w prestiżowym konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Nagrodę w kategorii PR Produktu za realizację tego projektu odebrała agencja Imago Public Relations.

Czytaj więcej »Komunikacja Europejskiego Kongresu Gospodarczego nagrodzona Złotym Spinaczem

Forum Polska Efektywna Energetycznie rozpoczęło ogólnopolską kampanię Grupy PTWP SA

Obowiązująca od około miesiąca ustawa o efektywności energetycznej, dobre praktyki w polskich realiach oraz efektywność i oszczędzanie energii jako odpowiedź na wyzwania polityki ochrony klimatu – to tylko wybrane tematy, o których na pierwszym Forum Polska Efektywna Energetycznie dyskutowało ponad 300 osób. Zorganizowane przez Grupę PTWP SA, wydawcę m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu wnp.pl, wydarzenie rozpoczęło ogólnopolską kampanię informacyjno-medialną.

Czytaj więcej »Forum Polska Efektywna Energetycznie rozpoczęło ogólnopolską kampanię Grupy PTWP SA

wnp.pl drugim najbardziej opiniotwórczym portalem o tematyce biznesowej

Należący do Grupy PTWP SA portal wnp.pl jest drugim najczęściej cytowanym portalem ekonomicznym w Polsce. Wnp.pl znalazł się również obok witryn onet.pl, tvn24.pl i wp.pl w pierwszej dziesiątce najbardziej opiniotwórczych serwisów internetowych w 2010 roku – wynika z rocznego podsumowania Instytutu Monitorowania Mediów (IMM).

Czytaj więcej »wnp.pl drugim najbardziej opiniotwórczym portalem o tematyce biznesowej

Farmer – najstarszy tytuł rolniczy w Polsce obchodzi 80-lecie

Początkowo „Przysposobienie Rolnicze”, następnie „Młody Rolnik”, a od roku 1996 „Farmer” – tak w skrócie wygląda historia jednego z najczęściej czytanych magazynów rolniczych w Polsce. Dwutygodnik, który od listopada 2010 r. należy do Grupy PTWP SA, wydawcy m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portalu wnp.pl, Magazynu Rynek Spożywczy oraz kilku czołowych portali branżowych, jest najstarszym pismem branżowym w kraju, wydawanym od 80 lat.

Czytaj więcej »Farmer – najstarszy tytuł rolniczy w Polsce obchodzi 80-lecie

Szczęśliwa trzynastka dla Grupy PTWP SA

Grupa PTWP SA, w ramach której funkcjonują m.in. portale biznesowe www.wnp.pl, www.rynekzdrowia.pl, www.portalspozywczy.pl, www.dlahandlu.pl, www.rynekaptek.pl, www.portalsamorzadowy.pl, odnotowała we wrześniu największy awans ze wszystkich czołowych wydawców sklasyfikowanych w rankingu dwudziestu najpopularniejszych witryn tematycznych w kategorii „Biznes – Finanse – Prawo” w badaniu Megapanel PBI/Gemius. Wzrosła również liczba użytkowników portali należących do katowickiej spółki – w stosunku do wyników z poprzedniego zestawienia, przybyło ich aż o 11 proc.

Czytaj więcej »Szczęśliwa trzynastka dla Grupy PTWP SA

„Farmer” w rękach specjalistów od wydawnictw branżowych

PTWP S.A. wydawca Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, czołowego portalu gospodarczego wnp.pl, miesięczników Rynek Spożywczy i Rynek Zdrowia, a także kilku kluczowych portali branży medycznej, samorządowej i handlowej poszerzył swoją ofertę o najstarszy dwutygodnik branży rolniczej. Zakup dwutygodnika Farmer oraz portali farmer.pl i gieldarolna.pl jest kolejnym etapem rozwoju firmy w sektorze mediów o tematyce specjalistycznej.

Czytaj więcej »„Farmer” w rękach specjalistów od wydawnictw branżowych