Archiwa tagu: WMS

System Magazynier w Nowej Szkole

Nowa Szkoła, jedna z największych ogólnopolskich firm prezentujących szeroką ofertę materiałów edukacyjnych, mebli szkolnych i przedszkolnych, sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego, instrumentów muzycznych i placów zabaw, zdecydowała o wsparciu procesów magazynowych poprzez wdrożenie profesjonalnego systemu do zarządzania magazynem WMS. Wybór padł na System Magazynier krakowskiej Spółki DataConsult.

System, który rządzi się sam

Praca w magazynie to zwykle spory ruch i często ekspresowa realizacja zamówień klientów. To także sztuka precyzyjnego planowania wielu skomplikowanych procesów logistycznych. W zarządzaniu nimi może pomóc wprowadzenie nowoczesnego oprogramowania. Na przykładzie firmy RAW-POL, która wdrożyła system WMS warto prześledzić jego praktyczne zastosowanie.

Czy można zwiększyć korzyści biznesowe i utrzymać przewagę konkurencyjną w dobie kryzysu?

Logistyka magazynowa, to sieć powiązań w których ogromną rolę odgrywa każdy element. Spójne zarządzanie procesami umożliwia optymalizację kosztów, a w rezultacie pozwala klientom generować zyski. Na czas kryzysu najlepiej wykorzystywać rozwiązania, które minimalizują koszty już na pierwszym etapie łańcucha dostaw, czyli w magazynie.