Włodzimierz Fisiak

DIALOG przy unijnym wsparciu zrealizuje kolejny duży projekt inwestycyjny w Łodzi

Dzisiaj w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi podpisano umowę o dofinansowanie projektu „Rozbudowa regionalnej sieci szerokopasmowej Telefonii DIALOG S.A. w województwie łódzkim”. Przedsięwzięcie zajęło pierwsze miejsce w konkursie wniosków o dotację „Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.

Czytaj więcej »DIALOG przy unijnym wsparciu zrealizuje kolejny duży projekt inwestycyjny w Łodzi

Finał Orlik Cup

W poniedziałek (22 czerwca) w godz. 10 – 15.30 na boisku w pobliżu Stawów Jana (ul. Rzgowska 247) rozegrany zostanie wojewódzki finał I Turnieju Orlik Cup. Uroczystego otwarcia imprezy dokona Mirosław Drzewiecki, Minister Sportu, a grę młodych zawodników obejrzy także Włodzimierz Fisiak, Marszałek Województwa Łódzkiego. Czytaj więcej »Finał Orlik Cup

Marszałek przekaże sprzęt strażakom

W sobotę (23 maja) o godz. 10.30 na terenie Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi z siedzibą w Sieradzu, przy ul. T. Grzesika i R. Piwnika 1, odbędzie się uroczyste przekazanie nowej komory rozgorzeniowej (budynku do symulacji pożarów wewnętrznych), na powstanie której władze samorządowe województwa przeznaczyły milion zł.

Czytaj więcej »Marszałek przekaże sprzęt strażakom