Archiwa tagu: Włodzimierz Fisiak

DIALOG przy unijnym wsparciu zrealizuje kolejny duży projekt inwestycyjny w Łodzi

Dzisiaj w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi podpisano umowę o dofinansowanie projektu „Rozbudowa regionalnej sieci szerokopasmowej Telefonii DIALOG S.A. w województwie łódzkim”. Przedsięwzięcie zajęło pierwsze miejsce w konkursie wniosków o dotację „Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.

Ceramika Paradyż Inwestorem Roku 2009/2010

Z przyjemnością informujemy, że Ceramika Paradyż po raz kolejny została doceniona za silną pozycję w branży ceramicznej i dynamiczny rozwój marki. Przyznany firmie prestiżowy tytuł „Inwestora Roku 2009/2010” jest wynikiem ciągłego rozwoju firmy oraz konsekwentnie realizowanej strategii i najwyższej jakości zarządzania przedsiębiorstwem.

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii

Jutro (piątek, 26 czerwca) o godz. 10.00 w Auli 323 Politechniki Łódzkiej (ul. Wólczańska 223) rozpocznie się konferencja „Dopalacze – racjonalne podejście do zagadnienia”, inaugurująca Wojewódzkie Obchody Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii. Spotkanie otworzy Włodzimierz Fisiak, Marszałek Województwa Łódzkiego.

Marszałek przekaże sprzęt strażakom

W sobotę (23 maja) o godz. 10.30 na terenie Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi z siedzibą w Sieradzu, przy ul. T. Grzesika i R. Piwnika 1, odbędzie się uroczyste przekazanie nowej komory rozgorzeniowej (budynku do symulacji pożarów wewnętrznych), na powstanie której władze samorządowe województwa przeznaczyły milion zł.