Archiwa tagu: Wizz Air

Wizz Air umożliwia sprawdzanie statusu lotu w czasie rzeczywistym

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej*, udostępniła dzisiaj na stronie wizzair.com narzędzie do uzyskiwania informacji o locie w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu pasażerowie będą mogli w wygodny sposób sprawdzać status lotu, poprzez wyświetlenie wszystkich rejsów odbywających się danego dnia zgodnie z rozkładem i tych opóźnionych bądź odwołanych. Nowa funkcjonalność miała już swoją… Czytaj dalej »

ZBIERAJ PUNKTY WIZZ AIR Z KARTĄ RAIFFEISEN POLBANK

Wizz Air oraz Raiffeisen Polbank ogłaszają, że rozpoczęła się promocja w ramach której osoby, które do 31 sierpnia 2014 r. złożą wniosek o wydanie Srebrnego MasterCarda w Raiffeisen Polbank, a jednocześnie posiadają – lub do końca września 2014 r. otworzą – konto Wizz, będą mogły zbierać punkty na swoim koncie Wizz.

E-bilet na samolot Wizz Air i pociąg Kolei Mazowieckich

Każdy kto wybierze się w podróż liniami lotniczymi Wizz Air z Modlina będzie mógł jednocześnie zarezerwować bilet na podróż szybkim i nowoczesnym pociągiem Kolei Mazowieckich w dowolnie wybrane miejsce na Mazowszu. Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” podpisała umowę z węgierską firmą P-Air Magyarorszag Kft., która posiada wyłączność na sprzedaż biletów lotniczych Wizz Air.

Wizz Air wprowadził nową stronę wizzair.com

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, zaprezentowała swoją odnowioną stronę internetową i nowy system rezerwacji na wizzair.com. Wizzair.com, uruchomiona w marcu 2004 roku, zapoczątkowała nisko-kosztowe podróże lotnicze w Europie Środkowo-Wschodniej, oferując milionom ludzi w Polsce i zagranicą dostęp do niskich taryf.

Przerwa w pracy systemu rezerwacji Wizz Air

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowej i Wschodniej ogłosiła dziś, że internetowy system rezerwacji zostanie poddany niezbędnym pracom konserwacyjnym, które potrwają 53 godziny – od południa 22 czerwca do godziny 17:00 w dniu 24 czerwca.

Wizz Air dementuje plotki na temat LOTu

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, dementuje plotki na temat zainteresowania inwestycją w LOT. Wizz Air jest zainteresowany utrzymaniem pozycji lidera wśród nisko-kosztowych linii lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej i nie ma zamiaru inwestować w wysoko-kosztowe linie lotnicze.