Wirtualne Targi Pracy

Empik, Decathlon, KPMG oraz wiele innych firm rozpoczyna rekrutację podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl

Szukasz pracy? W czasie Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl będziesz mógł zapoznać się z ofertą rekrutacyjną pracodawców bez wychodzenia z domu. V edycja targów rusza 24 września, a już od 17 września można rejestrować się na stronie www.dnipracy.pl.

Czytaj dalej »Empik, Decathlon, KPMG oraz wiele innych firm rozpoczyna rekrutację podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl

Eniro – zapraszamy na Wirtualne Targi Pracy

W dniach 17-21 października br. odbędzie się jesienna edycja targów pracy on-line, których organizatorem jest portal Pracuj.pl. Pracodawcy z całej Polski będą prezentować swoją ofertę i odpowiadać na pytania kandydatów. Eniro Polska przygotowała atrakcyjne propozycje dla poszukujących pracy. Ofertę firmy można zobaczyć w kategorii sprzedaż (pokój branżowy „sprzedaż”).

Czytaj dalej »Eniro – zapraszamy na Wirtualne Targi Pracy

Szukasz pracy w sprzedaży? Odwiedź Eniro na targach pracy

Dziś rozpoczynają się Wirtualne Targi Pracy 2009, organizowane przez pracuj.pl, które potrwają do piątku 6 marca br. Eniro Polska, wydawca Panoramy Firm oraz właściciel wyszukiwarki www.pf.pl jest jednym z pracodawców, który zaprezentuje swoje oferty pracy. Firma będzie również obecna na rozpoczynających się równolegle Internetowych Tragach Pracy organizowanych przez GazetaPraca.pl, które potrwają do niedzieli 8 marca br.
Czytaj dalej »Szukasz pracy w sprzedaży? Odwiedź Eniro na targach pracy