Windows Phone

Nokia numerem jeden wśród smartfonów z Windows Phone 7

Telefony działające pod kontrolą Windows Phone generują coraz więcej odsłon mobilnych w polskim internecie. Mimo że miejsce lidera wśród urządzeń odpowiadających za ruch w sieci niezmiennie zajmują słuchawki z Androidem, smartfony z Windows Phone 7 zyskują z tygodnia na tydzień na znaczeniu. Telefony pracujące pod kontrolą mobilnego systemu operacyjnego z Redmond generują już ponad 25 mln odsłon miesięcznie – wynika z badania gemiusTraffic.

Czytaj więcej »Nokia numerem jeden wśród smartfonów z Windows Phone 7

Polskie oprogramowanie dla przedstawicieli handlowych znowu jako pierwsze na świecie – teraz dla Windows Phone

eLeader Mobile Visit to polskie rozwiązanie na smartfony używane przez mobilne siły sprzedaży i inne zespoły pracujące w terenie, wykorzystywane już dzisiaj w ponad 50 krajach. Lubelska firma technologiczna eLeader kilka lat temu jako ówczesny pionier zaoferowała mobilny system SFA/FFM dedykowany dla pierwszych wchodzących na rynek smartfonów. Dzisiaj ponownie jako pierwsza na świecie przedstawia to zaawansowane rozwiązanie działające na platformie Microsoft Windows Phone.

Czytaj więcej »Polskie oprogramowanie dla przedstawicieli handlowych znowu jako pierwsze na świecie – teraz dla Windows Phone

157 firm z Polski zgłosiło się do programu „Twoja firma, Twoja szansa na sukces”

157 firm z Polski zgłosiło w obu kategoriach lokalnych eliminacji drugiej edycji międzynarodowego programu „Twoja firma, Twoja szansa na sukces” łącznie 307 pomysłów na aplikację. Niewielką przewagę miały projekty wykorzystujące chmurę obliczeniową Windows Azure – 165, natomiast aplikacji działających na platformie Windows Phone zgłoszono 142. Zwycięzcy programu otrzymają bezpośrednie wsparcie Microsoft w zakresie marketingu i sprzedaży rozwiązań stworzonych w ramach konkursu, a także nagrody pieniężne oraz telefony Nokia Lumia. Program został objęty honorowym patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerem technologicznym programu jest firma Nokia Poland, a patronami medialnymi portal idg.pl oraz magazyn CRN.

Czytaj więcej »157 firm z Polski zgłosiło się do programu „Twoja firma, Twoja szansa na sukces”

Użytkownicy Windows Phone mają wpływ na rozwój aplikacji Taxi Finder

Projekt globalnej aplikacji społecznościowej na Windows Phone, Taxi Finder, powstaje zgodnie ze wskazówkami i oczekiwaniami przyszłych użytkowników. Dzięki współpracy jej twórców, firmy Jojo Mobile, z firmą Microsoft, każdy użytkownik może mieć wpływ na rozwój usługi i jej funkcje. Swoje pomysły można zgłaszać poprzez portal oWindowsPhone.pl.

Czytaj więcej »Użytkownicy Windows Phone mają wpływ na rozwój aplikacji Taxi Finder

Stwórz 5 aplikacji i wygraj telefon z Windows Phone

Jeśli jesteś twórcą aplikacji, masz szansę na zdobycie Windows Phone! Portale CodeGuru.pl i WSS.pl organizują akcję, w której do wygrania są telefony – wystarczy stworzyć 5 aplikacji, opublikować je w Marketplace i zgłosić to w specjalnym formularzu na stronie www.codeguru.pl. Autorzy aplikacji, które spełnią wymogi regulaminu akcji, otrzymają Windows Phone na własność.

Czytaj więcej »Stwórz 5 aplikacji i wygraj telefon z Windows Phone