Archiwa tagu: Windows Phone

Premiera Emapi na Windows Phone

Pod koniec minionego tygodnia w Windows Marketplace pojawiła się nowa aplikacja – Emapi udostępniająca mapę Polski od rodzimego producenta – Spółki Emapa. Emapi jest jednym z niewielu rozwiązań tego typu dostępnych dla użytkowników smartfonów z Windows Phone.

Polskie oprogramowanie dla przedstawicieli handlowych znowu jako pierwsze na świecie – teraz dla Windows Phone

eLeader Mobile Visit to polskie rozwiązanie na smartfony używane przez mobilne siły sprzedaży i inne zespoły pracujące w terenie, wykorzystywane już dzisiaj w ponad 50 krajach. Lubelska firma technologiczna eLeader kilka lat temu jako ówczesny pionier zaoferowała mobilny system SFA/FFM dedykowany dla pierwszych wchodzących na rynek smartfonów.

157 firm z Polski zgłosiło się do programu „Twoja firma, Twoja szansa na sukces”

157 firm z Polski zgłosiło w obu kategoriach lokalnych eliminacji drugiej edycji międzynarodowego programu „Twoja firma, Twoja szansa na sukces” łącznie 307 pomysłów na aplikację. Niewielką przewagę miały projekty wykorzystujące chmurę obliczeniową Windows Azure – 165, natomiast aplikacji działających na platformie Windows Phone zgłoszono 142.

Użytkownicy Windows Phone mają wpływ na rozwój aplikacji Taxi Finder

Projekt globalnej aplikacji społecznościowej na Windows Phone, Taxi Finder, powstaje zgodnie ze wskazówkami i oczekiwaniami przyszłych użytkowników. Dzięki współpracy jej twórców, firmy Jojo Mobile, z firmą Microsoft, każdy użytkownik może mieć wpływ na rozwój usługi i jej funkcje. Swoje pomysły można zgłaszać poprzez portal oWindowsPhone.pl.

Stwórz 5 aplikacji i wygraj telefon z Windows Phone

Jeśli jesteś twórcą aplikacji, masz szansę na zdobycie Windows Phone! Portale CodeGuru.pl i WSS.pl organizują akcję, w której do wygrania są telefony – wystarczy stworzyć 5 aplikacji, opublikować je w Marketplace i zgłosić to w specjalnym formularzu na stronie www.codeguru.pl. Autorzy aplikacji, które spełnią wymogi regulaminu akcji, otrzymają Windows Phone na własność.