Archiwa tagu: Windows 7

Projekt „Windows 7 spełnia 7 życzeń” został wyróżniony w konkursie Kampania Społeczna Roku 2010 w kategorii MZS

Firma Microsoft i Fundacja „Mam Marzenie” otrzymały wyróżnienie w konkursie Kampania Społeczna Roku 2010 w kategorii Marketing Zaangażowany Społecznie (CRM). Zgłoszona do konkursu inicjatywa, która miała na celu wsparcie dzieci – podopiecznych fundacji – została uznana za najlepszą w tej kategorii.

Windows 7 spełnia 7 życzeń podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”

Z okazji pierwszych urodzin Windows 7, Microsoft wspólnie z Fundacją „Mam Marzenie” spełnią marzenia dzieci. W ramach akcji „Windows 7 spełnia 7 życzeń”, część dochodów ze sprzedaży legalnych wersji systemu zostanie przeznaczona na spełnienie życzeń siedmiu Marzycieli, podopiecznych Fundacji.

TuneUp radzi: jak pozbyć się irytujących powiadomień w Windows 7

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio Windows i po-zostałe programy bombardowały Cię wyska-kującymi na pasku zadań powiadomieniami? W większości przypadków, pojawiające się komunikaty nie niosą żadnej przydatnej in-formacji. Przykładowo, Windows XP regu-larnie informuje użytkownika o pobraniu go-towych do zainstalowania aktualizacji. Za-mykanie okienek zabiera czas i irytuje. Jak pozbyć się tego kłopotu?

Dostępna wersja SP1 Beta dla Windows 7

Microsoft rozpoczął beta testy Service Pack 1 dla Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2. Dodatek zawiera wszystkie dotychczasowe aktualizacje systemów oraz kilka drobnych usprawnień opracowanych na podstawie uwag użytkowników. Planowana data wydania ostatecznej wersji SP1 to pierwsza połowa 2011 roku.

Przenośny „biały kruk” w Komputronik SA!

Rośnie liczba producentów notebooków, którzy – wzorem firmy Apple – oferują sprzęt z białymi klawiaturami. Jednym z ostatnich takich modeli, który trafił do oferty Komputronik SA jest HP Pavilion dv6-1306ew Moonlight z klawiszami koloru modnej bieli. Specjaliści salonów Komputronik oraz internetowego sklepu Komputronik.pl polecają ten komputer przenośny ze względu na bardzo korzystny stosunek możliwości do… Czytaj dalej »

Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 ze wsparciem technicznym do 2014 roku

Użytkownicy pracujący na systemie operacyjnym Windows XP z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 2 powinni przygotować się do zainstalowania trzeciego dodatku serwisowego lub przejścia na Windows 7. W ten sposób możliwe będzie przedłużenie wsparcia technicznego, które w przypadku systemu Windows XP z dodatkiem SP 3 potrwa aż do 2014 roku.

Nadszedł czas migracji z Windows 7 Release Candidate

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Windows 7 w wersji Release Candidate (RC) będzie działał do 1 czerwca tego roku. Wszyscy testerzy, którzy nadal pracują na wersji RC i chcą uniknąć trudności związanych z zakończeniem jej działania, powinni przejść do pełnej wersji systemu przed 1 marca br.  Pozwoli to na dalsze bezpieczne korzystanie z komputera i uchroni… Czytaj dalej »