Wincanton

Wincanton realizuje obsługę magazynową i transportową do sieci sklepów PEPCO

Wincanton, wiodący europejski twórca i dostawca zaawansowanych usług w zakresie łańcucha dostaw, podpisał kontrakt z ogólnopolską siecią samoobsługowych marketów odzieżowo-przemysłowych PEPCO Poland. Wincanton odpowiada za obsługę magazynową w tym usługi specjalne VAS oraz transport drobnicowy do wszystkich sklepów sieci PEPCO w całej Polsce.

Czytaj więcej »Wincanton realizuje obsługę magazynową i transportową do sieci sklepów PEPCO

Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2011 dla Wincanton Polska

Wincanton, wiodący w Europie twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, został utytułowany ogólnopolskim godłem „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2011”. To już kolejna nagroda dla firmy, której w poprzednich latach przyznano tytuły „Solidny Pracodawca Roku 2008” oraz „Solidny Pracodawca Roku 2009”.

Czytaj więcej »Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2011 dla Wincanton Polska

Wincanton osiąga standard zmniejszonej emisji dwutlenku węgla – Carbon Trust Standard

Wincanton, wiodący europejski twórca i dostawca zaawansowanych usług w zakresie łańcucha dostaw, został uhonorowany przez brytyjską organizację The Carbon Trust Standard, po tym jak firma zredukowała emisję dwutlenku węgla o ponad 4,5-proc. w ciągu ostatnich trzech lat. W wyniku tej niezależnej weryfikacji, Wincanton dołącza do grona 400 brytyjskich firm, które mogą pochwalić się podobnymi standardami.

Czytaj więcej »Wincanton osiąga standard zmniejszonej emisji dwutlenku węgla – Carbon Trust Standard

Wincanton dla Saint-Gobain UK – kolejny kontrakt na trzy lata i 7 milionów funtów

Wincanton, wiodący europejski twórca i dostawca zaawansowanych usług w zakresie łańcucha dostaw, przez kolejne trzy lata będzie świadczyć usługi na rzecz francuskiego producenta specjalistycznych materiałów budowlanych firmy Saint-Gobain. Kontrakt dotyczy dystrybucji szerokiej gamy produktów dla brytyjskiego przemysłu wodociągowego.

Czytaj więcej »Wincanton dla Saint-Gobain UK – kolejny kontrakt na trzy lata i 7 milionów funtów

Nagroda Księcia Michała dla Wincanton za 25 lat wybitnego zaangażowania Wincanton na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego

Wincanton, wiodący europejski twórca i dostawca zaawansowanych usług w zakresie łańcucha dostaw, uhonorowany został specjalną nagrodą za 25 lat wybitnego zaangażowania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nagrodę wręczono w czasie gali Prince Michael International Road Safety Awards, która odbyła się w grudniu 2010 roku w Londynie.

Czytaj więcej »Nagroda Księcia Michała dla Wincanton za 25 lat wybitnego zaangażowania Wincanton na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego

W rejonie dystrybucji

Wincanton, wiodący w Europie twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, zaimplementował system dystrybucji oparty na rejonizacji obszarów, dzięki któremu zapewnia swoim Klientom dostawy w optymalnym czasie i przy optymalnych kosztach.

Czytaj więcej »W rejonie dystrybucji

Rusza Akademicka Liga Logistyków Wincanton! Kto stanie na podium w tym roku?

Już 1 października rusza internetowa rejestracja do II edycji konkursu ALL Wincanton (Akademicka Liga Logistyków Wincanton), skierowanego do wszystkich studentów interesujących się zarządzaniem łańcuchem dostaw. Na zwycięzców Wielkiego Finału, który odbędzie się na początku grudnia br., czekają płatne staże w firmie Wincanton.

Czytaj więcej »Rusza Akademicka Liga Logistyków Wincanton! Kto stanie na podium w tym roku?