Archiwa tagu: Wincanton

Wincanton osiąga standard zmniejszonej emisji dwutlenku węgla – Carbon Trust Standard

Wincanton, wiodący europejski twórca i dostawca zaawansowanych usług w zakresie łańcucha dostaw, został uhonorowany przez brytyjską organizację The Carbon Trust Standard, po tym jak firma zredukowała emisję dwutlenku węgla o ponad 4,5-proc. w ciągu ostatnich trzech lat. W wyniku tej niezależnej weryfikacji, Wincanton dołącza do grona 400 brytyjskich firm, które mogą pochwalić się podobnymi standardami.

Wincanton dla Saint-Gobain UK – kolejny kontrakt na trzy lata i 7 milionów funtów

Wincanton, wiodący europejski twórca i dostawca zaawansowanych usług w zakresie łańcucha dostaw, przez kolejne trzy lata będzie świadczyć usługi na rzecz francuskiego producenta specjalistycznych materiałów budowlanych firmy Saint-Gobain. Kontrakt dotyczy dystrybucji szerokiej gamy produktów dla brytyjskiego przemysłu wodociągowego.

Nagroda Księcia Michała dla Wincanton za 25 lat wybitnego zaangażowania Wincanton na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego

Wincanton, wiodący europejski twórca i dostawca zaawansowanych usług w zakresie łańcucha dostaw, uhonorowany został specjalną nagrodą za 25 lat wybitnego zaangażowania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nagrodę wręczono w czasie gali Prince Michael International Road Safety Awards, która odbyła się w grudniu 2010 roku w Londynie.

W rejonie dystrybucji

Wincanton, wiodący w Europie twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, zaimplementował system dystrybucji oparty na rejonizacji obszarów, dzięki któremu zapewnia swoim Klientom dostawy w optymalnym czasie i przy optymalnych kosztach.