Tag Archives: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

FreecoNet ponownie wspiera WOŚP

Aiton Caldwell SA, lider hostowanych usług telekomunikacyjnych, ponownie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Poprzez FreecoNet – jedną ze swoich marek – udostępnił częstochowskiemu sztabowi Fundacji infrastrukturę oraz pakiet usług telekomunikacyjnych na czas przygotowań do XX Finału WOŚP, który odbędzie się już 8 stycznia 2012 roku.

PoGGadaj z Jurkiem Owsiakiem

Ciekawą, graficzną wersję bota informacyjnego przygotowały wspólnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Gadu-Gadu. Pod numerem GG:20 można zaGGadać do Jurka Owsiaka, który w zależności od pytania, przyjmie odpowiednią minę i udzieli informacji. Najłatwiej samemu spróbować, dodając nr GG:20 do swojej listy kontaktów w komunikatorze GG i rozpocząć rozmowę np. od słowa „sie ma!”.

Wykonana z 14-karatowego złota, ważąca ponad 200g, unikalna w każdym calu

Złota Puszkę na herbatę ufundowana przez producenta herbat IRVING będzie jednym z cenniejszych przedmiotów wystawionych na aukcję charytatywną XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oryginalny projekt florystycznego motywu dekoracyjnego przygotowała Anna Maria Jopek. Inspiracją do stworzenia ornamentów był styl secesyjny – jeden z ulubionych nurtów sztuki wokalistki.