Wiedźmin 2

CD PROJEKT sprzeda jeszcze więcej Wiedźmina 2 dzięki REDkit

cdpStudio CD Projekt RED, należące do spółki CD PROJEKT, udostępniło graczom stworzone przez siebie narzędzie deweloperskie służące do tworzenia własnych, nieliniowych przygód osadzonych w wiedźmińskim uniwersum. Dzięki REDkit fani będą mogli wrócić do świata Wiedźmina czekając na kolejną część gry, która ukaże się w przyszłym roku.

Czytaj więcej »CD PROJEKT sprzeda jeszcze więcej Wiedźmina 2 dzięki REDkit

Jesienna ofensywa Grupy CD Projekt Red. W październiku podwójne uderzenie

Takiej jesieni w historii Grupy CD Projekt RED jeszcze nie było! Od startu cyfrowej rewolucji na CDP.pl, przez kolejne informacje na temat cyberpunkowej produkcji studia RED, po poszerzenie działalności w GOG.com. Ilość wydarzeń jest tak duża, że po raz pierwszy wymaga zorganizowania nie jednej, a dwóch konferencji. Bądźcie z nami tej jesieni, poznajcie nasze plany i zobaczcie jak się zmieniamy!

Czytaj więcej »Jesienna ofensywa Grupy CD Projekt Red. W październiku podwójne uderzenie

CD Projekt RED sprzedał ponad 1,5 mln gier własnej produkcji w 2011 roku

W ciągu siedmiu miesięcy od premiery gra Wiedźmin 2, w wersji na komputery PC, sprzedała się w ilości 1,1 mln szt. Z tego, aż 24 proc. egzemplarzy dostarczonych zostało za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również pierwsza część gry, której sprzedaż wyniosła 400 tys. sztuk mimo, że premiera tego tytułu odbyła się w 2007 roku.

Czytaj więcej »CD Projekt RED sprzedał ponad 1,5 mln gier własnej produkcji w 2011 roku