Widzew Łódź

Kampania reklamowa karnetów na mecze Widzewa Łódź

Widzew Łódź rozpoczął kampanię promującą sprzedaż karnetów na wiosenną rundę rozgrywek w ekstraklasie. Obejmuje ona działania ATL w telewizji, radiu, na portalach internetowych i telebimach, BTL, a także działania PR kierowane do ogólnopolskich mediów sportowych i mediów łódzkich. Przy okazji kampanii Widzew po raz pierwszy korzysta z nowoczesnego kanału komunikacji marketingowej, bluetooth marketing. Klub przewidział również szereg atrakcji dla kibiców, m.in. konkursy dla fanów drużyny oraz film z wideo prezentacją zawodników. Kampania promująca sprzedaż karnetów potrwa do końca marca. 

Czytaj więcej »Kampania reklamowa karnetów na mecze Widzewa Łódź

Wiola Fiuk twarzą cheerleaderek Widzewa Łódź

Wiola Fiuk, zwyciężczyni III edycji You Can Dance, będzie firmować tworzoną przez Widzew Łódź profesjonalną drużynę cheerleaderek. Współpracę zainauguruje casting, który odbędzie się 12 czerwca w Klubie Elektrownia w łódzkiej Manufakturze. Poprzedzać go będą warsztaty taneczne z finalistami You Can Dance, pokazy kryształowych tatuaży, fryzur i makijażu.

Czytaj więcej »Wiola Fiuk twarzą cheerleaderek Widzewa Łódź

Widzew ujawnia dane

Widzew Łódź po raz pierwszy w historii klubu udostępnił szczegółowy raport na temat sprzedaży karnetów, zawierający wiele dotychczas niejawnych danych. Wynika z niego, że w rundzie wiosennej klub sprzedał 3775 karnetów, co stanowi najlepszy wynik w historii klubu i oznacza, że kibice kupili prawie 2,5 razy więcej karnetów niż w rundzie jesiennej.Czytaj więcej »Widzew ujawnia dane

Miasto Łódź chce zostać sponsorem tytularnym Widzewa Łódź

Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej Rady Miejskiej w Łodzi zwróciła się do Prezydenta Miasta o podjęcie rozmów z KS Widzew Łódź S.A. celem objęcia klubu sponsoringiem tytularnym miasta. Jednocześnie członkowie komisji wypracowali stanowisko w sprawie włączenia sportu jako istotnego elementu do strategii promocji Łodzi.
Czytaj więcej »Miasto Łódź chce zostać sponsorem tytularnym Widzewa Łódź