Archiwa tagu: Whopper

Otwarcie Burger King w Radomiu

6 kwietnia 2011 roku w Galerii Słonecznej w Radomiu otwarta została pierwsza w tym mieście restauracja Burger King. Nowy lokal Burger King mieści się w tzw. food court jednopiętrowego, nowo otwartego centrum handlowego i zajmuje ok. 95 m2. Jest to dwudziesta pierwsza restauracja Burger King w Polsce.

Otwarto piątą restaurację Burger King w Warszawie

W Centrum Handlowym Promenada, przy ulicy Ostrobramskiej 75C, otwarto kolejną restaurację Burger King w Warszawie. Jest to już piąty lokal tej sieci w stolicy. Pozostałe cztery zlokalizowane są w CH Złote Tarasy, CH Arkadia, CH Janki oraz, jako samodzielna restauracja, przy Al. Krakowskiej 61. Wraz z otwarciem nowej lokalizacji w Warszawie, liczba restauracji Burger King w Polsce wzrosła do… Czytaj dalej »

Whopper króluje na dolnym śląsku

W ciągu ostatnich dwóch tygodni Dolny Śląsk wzbogacił się o dwie nowe restauracje Burger King. Po otwarciu lokalu w legnickiej Galerii Piastów 30 kwietnia przyszła kolej na Galerię Cuprum Arena w Lubinie. 10 maja została tam otwarta 13. restauracja sieci Burger King w Polsce.

Kto pyta – nie jest głodny! Wszechburger.pl

Jaki jest sens życia? Dlaczego mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus? Czy lato będzie w tym roku gorące? Te i wiele innych pytań można zadać Whopperowi Wszechburgerowi, siedzącemu na tronie władcy, głównemu bohaterowi kampanii promocyjnej sieci Burger King, w internetowym serwisie www.wszechburger.pl. Nagrody czekają!

Wspaniały smak grillowanego burgera już w Koszalinie. Otwarcie restauracji Burger King w galerii handlowej Forum Koszalin

12 grudnia 2008 nastąpiło oficjalne otwarcie restauracji Burger King w Koszalinie. Fani Whoppera, flagowego produktu Burger King, będą wreszcie mogli zjeść go w nowo otwartym centrum handlowym Forum Koszalin. Koszalin to kolejne miasto na mapie fanów Burger King w Polsce, w którym AmRest, operator tej marki, rozwija swoją działalność.