WHO

Światowa Organizacja Zdrowia popełnia biurokratyczny błąd nie słuchając 30 milionów plantatorów tytoniu

Międzynarodowe Stowarzyszenie Plantatorów Tytoniu (ITGA), które reprezentuje ponad 30 milionów plantatorów na świecie krytykuje propozycję Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i podkreśla, że nie uwzględnia ona istniejących realiów i całkowicie ignoruje apele plantatorów tytoniu z najuboższych części świata.

Czytaj więcej »Światowa Organizacja Zdrowia popełnia biurokratyczny błąd nie słuchając 30 milionów plantatorów tytoniu

Meksykańskie Ministerstwo Zdrowia przeciwdziała epidemii świńskiej grypy stosując system komunikacji audiowizualnej

Aby zwalczyć  epidemię, władze Meksyku wykorzystują technologię telepresence firmy Polycom mobilizując tysiące pracowników służby zdrowia do działania.  Nadchodząca zima może oznaczać dla całego świata kolejny sezonowy atak wirusa grypy. Dlatego kierownictwo służb medycznych Meksyku przygotowuje się do walki wdrażając szybkie i interaktywne systemy komunikacji firmy Polycom, światowego lidera w zakresie rozwiązań telepresence oraz komunikacji audiowizualnej. Czytaj więcej »Meksykańskie Ministerstwo Zdrowia przeciwdziała epidemii świńskiej grypy stosując system komunikacji audiowizualnej

Bezpieczny plan odchudzania

Dieta jest jednym z najistotniejszych elementów życia. Odpowiednio zbilansowana pozwala na prawidłowe funkcjonowanie i utrzymanie dobrej kondycji organizmu. Tylko zdrowe i racjonalne odżywianie, a także aktywność fizyczna wpływają na jakość i długość życia. Ponadto właściwa dieta przekłada się na stan naszej skóry, włosów, kondycji fizycznej i psychicznej. Korzyści zdrowotne i estetyczne są więc wymierne, a decyzja czy będziemy się nimi cieszyć zależy wyłącznie od nas samych.
Czytaj więcej »Bezpieczny plan odchudzania