Archiwa tagu: Whirlpool

Poznaj mechanizm działania swojego szóstego zmysłu

W latach 50 XX wieku powstał pomysł stworzenia sztucznej inteligencji, noszącej nazwę AI (z j. ang. Artificial Intelligence). Jest to potencjalna inteligencja realizowana w procesie inżynieryjnym, a nie naturalnym. Głównym celem badaczy jest skonstruowanie maszyn i programów komputerowych będących w stanie pełnić pewne funkcje zmysłów oraz umysłu ludzkiego.

Tytuł Superbrand dla firmy Whirlpool

Marka Whirlpool została ponownie nagrodzona prestiżowym tytułem Superbrand. To kolejny dowód na najwyższą jakość produktów firmy Whirlpool oraz szacunek i zaufanie jaki wypracowała w relacjach z klientami i partnerami biznesowymi.

Uwolnij swój szósty zmysł

Whirlpool ogłasza konkurs skierowany do projektantów. Zadaniem designerów jest stworzenie kuchni doskonałej przy wykorzystaniu wyjątkowego sprzętu Whirlpool linii CUBE, która będzie łączyć w sobie w idealnej harmonii technologię i styl.

Whirlpool ogłasza wyniki za iii kwartał 2009

Spółka Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) ogłosiła swoje zyski za trzeci kwartał 2009 roku wynoszące 1,15 USD za akcję rozwodnioną w porównaniu do 2,15 USD za akcję rozwodnioną w poprzednim roku. Firma zanotowała przychody ze sprzedaży netto w wysokości 4,5 mld USD.

Schenker kontynuuje współpracę z ProLogis w Polsce

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował o przedłużeniu umowy najmu na 26 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ProLogis Park Teresin przez firmę Schenker, czołowego dostawcę zintegrowanych rozwiązań logistycznych.

Kuchnia jest trendy – wyniki badań Whirlpool Pocket&Planet

Kuchnia nabiera coraz większego znaczenia w naszym życiu. To nie tylko miejsce służące do przygotowania posiłków ale także przestrzeń, w której spędzamy dużo czasu, przyjmujemy gości i odpoczywamy. Zależy nam na jej maksymalnej funkcjonalności i atmosferze- to główne wnioski badania Pocket&Planet przeprowadzonego przez firmę Whirlpool w Polsce, we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.