Western Union

Western Union inicjuje Nowy Projekt Edukacyjny w ramach Ligi Europy UEFA, dzięki któremu sfinansuje milion dni szkolnych

Firma Western Union (NYSE:WU), światowy lider w dziedzinie usług przekazów pieniężnych, a także nowy Globalny Partner Ligi Europy UEFA, ogłosiła w dniu dzisiejszym, że każde celne podanie w obecnym sezonie rozgrywek premiować będzie sfinansowaniem jednego dnia edukacji młodych ludzi na świecie.

Czytaj więcej »Western Union inicjuje Nowy Projekt Edukacyjny w ramach Ligi Europy UEFA, dzięki któremu sfinansuje milion dni szkolnych

PKO Bank Polski i Western Union rozpoczynają współpracę w zakresie realizacji przekazów pieniężnych

Od dziś we wszystkich, tj. w ponad 1100, oddziałach PKO Banku Polskiego dostępne są usługi Western Union w zakresie realizacji przekazów krajowych i zagranicznych. W planach jest również wprowadzenie oferty Western Union w kanałach elektronicznych.

Czytaj więcej »PKO Bank Polski i Western Union rozpoczynają współpracę w zakresie realizacji przekazów pieniężnych

Pokaż mi czym płacisz, a powiem ci kim jesteś

Jeszcze kilkanaście lat temu, posiadanie karty płatniczej lub kredytowej było wyznacznikiem wysokiego statusu majątkowego. Dzisiaj kawałek, nawet złotego, platynowego, a nawet czarnego plastiku w dłoni na nikim nie robi tak wielkiego wrażenia jak kiedyś. Jedynym, czym możemy się wyróżnić, to karta, która z jakiegoś innego powodu jest… wyjątkowa.

Czytaj więcej »Pokaż mi czym płacisz, a powiem ci kim jesteś