Przejdź do treści

West Real Estate

Termiczne przekształcanie odpadów komunalnych – technologia z przyszłością

 

Instalacje termicznego przekształcania odpadów komunalnych od lat są powszechnie używane w krajach Unii Europejskiej. Pierwsza tego typu spalarnia została wybudowana w Anglii, w Nottingham w II połowie XIX w. Dynamiczny rozwój tych instalacji w Europie datuje się od połowy lat 60-tych ubiegłego wieku. W Polsce pierwsza spalarnia odpadów komunalnych powstała w Warszawie w 1912 roku. Niestety w naszym kraju nie została odpowiednio rozbudowana sieć tego typu zakładów, które mogłyby utylizować powstające odpady. Piotr Pędzik z firmy West Real Estate SA wyjaśnia, dlaczego tak ważne jest inwestowanie w termiczne przekształcanie odpadów.

Czytaj dalej »Termiczne przekształcanie odpadów komunalnych – technologia z przyszłością

Pierwszy „zielony” hotel SPA&Wellness w Polsce powstanie w Barcinku

Na południowym zachodzie Polski powstanie pierwszy przyjazny środowisku hotel SPA &Wellness budowany zgodnie z wytycznymi organizacji U.S. Green Building Council, przyznającej prestiżowy certyfikat LEED. W drugiej połowie października 2010r., Spółka West Real Estate podpisała umowę o rozpoczęciu prac związanych z rozbiórką i rewitalizacją obiektu.

Czytaj dalej »Pierwszy „zielony” hotel SPA&Wellness w Polsce powstanie w Barcinku

Miła aparycja firmy

Dobrego wizerunku nie dostaje się z przydziału, trzeba na niego zapracować. Jak to zrobić? Oprócz oferowania produktów i usług na najwyższym poziomie i zgodnie z oczekiwaniami klientów, w budżecie warto odnaleźć miejsce dla Systemu Identyfikacji Wizualnej, a w otoczeniu wewnętrznym firmy dbać o komunikację „jednym głosem”.

Czytaj dalej »Miła aparycja firmy