Przejdź do treści

Wawel Service

Odkryj miejsce wyjątkowe: Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”

Niezwykłe sąsiedztwo, wszechobecna sztuka i szczypta Japonii. A do tego wszystkiego możliwość zakupu mieszkania wraz z projektem wykończenia i aranżacji wnętrz. To tylko kilka atrybutów luksusowej inwestycji Apartamenty Sowiniec, którą będzie można poznać od środka 30 listopada, podczas Dnia Otwartego.

Czytaj dalej »Odkryj miejsce wyjątkowe: Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”

Na co powinniśmy zwrócić uwagę kupując pierwsze mieszkanie?

Czasami już pierwsza oferta wydaje się być tą jedyną, na którą czekaliśmy od przysłowiowego „zawsze”. Bywa jednak i tak, że każda kolejna propozycja zdaje się mieć same wady i już na wstępie tracimy nadzieję, że kiedykolwiek staniemy się posiadaczami własnego M. Spokojnie – wybór mieszkania to inwestycja, na którą warto poświęcić nieco więcej czasu, ale dla której nie warto – tracić głowy. Wystarczy wiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby nasze upragnione gniazdko okazało się tym, o którym zawsze marzyliśmy.

Czytaj dalej »Na co powinniśmy zwrócić uwagę kupując pierwsze mieszkanie?

Ostatnia przed wakacjami 93. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

W dniach 16 i 17 czerwca zapraszamy na ostatnią przedwakacyjną – 93. edycję Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Obecność zapowiedziało już ponad 50 wystawców – deweloperów, biur pośrednictwa, banków i instytucji finansowych działających na rynku nieruchomości. Jak zawsze odwiedzający będą mogli skorzystać z niespotykanych poza targami ofert zakupu nowego lokum!

Czytaj dalej »Ostatnia przed wakacjami 93. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Kryzysoodorni. Wawel Service w 50-tce najlepszych firm deweloperskich z Europy Środkowo – Wschodniej

Według raportu prestiżowego miesięcznika „Construction & Investment Journal” Wawel Service zajął 45 miejsce wśród deweloperów,  którzy w okresie: 2008 – 2012, oddali do użytku najwięcej jednostek mieszkalnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Krakowski deweloper znalazł się wśród firm, które celująco zdały egzamin z kryzysu.

Czytaj dalej »Kryzysoodorni. Wawel Service w 50-tce najlepszych firm deweloperskich z Europy Środkowo – Wschodniej