Archiwa tagu: Warsaw Fashion Street

Kolejna edycja konkursu Modne Miejsca 2010 i Modne Produkty 2010

Oba projekty – Modne Produkty i Modne Miejsca – to ekskluzywne katalogi i zarazem konkursy przeznaczone dla osób ceniących niepowtarzalny design, modę i jakość. Spośród uczestników obu konkursów, najmodniejszych laureatów w poszczególnych kategoriach wybierze jury, w składzie którego znajdą się m.in. projektanci wnętrz, dziennikarze, styliści oraz przedstawiciele patronatu medialnego. Finał konkursów oraz wręczenie statuetek zwycięzcom… Czytaj dalej »

Wywiad z Dorotą Wróblewską – Dyrektorem Artystycznym portalu sophisti.pl

– Internet to zupełnie nowy kierunek w Pani karierze zawodowej. Skąd pomysł na rozpoczęcie działalności w takiej branży? – Internet jest mi bliski od kilkunastu lat. Najpierw założyłam internetowy Bank Twarzy i Bank Aktorów. Ponieważ kilkanaście lat temu, było jeszcze za wcześnie na wirtualne podboje, poddałam się.

Warsaw Fashion Street – wyniki konkursów Sophisti.pl

Podczas tegorocznej edycji Warsaw Fashion Street, portal sophisti.pl miał przyjemność ogłosić wyniki konkursów, które przez ostatnie klika miesięcy odbywały się na łamach portalu. Tegoroczna edycja wydarzenia, jak i część konkursów organizowanych przez portal sophisti.pl, była inspirowana twórczością Chopina.