Archiwa tagu: Warsaw Destination Alliance

Wiosenny Mixer Warsaw Destination Alliance

23 kwietnia 2009 roku odbyła się cykliczna impreza członków i sympatyków fundacji Warsaw Destination Alliance: WDA Spring Mixer. Tegoroczne wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z wydawcą przewodników In Your Pocket oraz Pałacem Kultury i Nauki. Spotkanie odbyło się na 30. piętrze PKiN.

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) nowym członkiem Warsaw Destination Alliance

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” przystąpiło do fundacji Warsaw Destination Alliance, dołączając do grona ponad 90 firm i instytucji działających razem na rzecz promowania pozytywnego wizerunku Warszawy na świecie. PPL zajmuje się zarządzaniem lotniskami komunikacyjnymi oraz ich rozbudową i modernizacją, a także świadczeniem usług w zakresie lotniskowej obsługi samolotów i pasażerów. Jest udziałowcem większości lotnisk komunikacyjnych… Czytaj dalej »

Warszawa jednym z 10 Topowych Miasta Świata 2009 – komentarz Warsaw Destination Alliance

Warszawa została wymieniona jako jedno z dziesięciu miast świata najbardziej wartych odwiedzenia w 2009 roku w przewodniku  „Best in Travel 2009” Lonely Planet. Ta prestiżowa rekomendacja sprawi, że do stolicy przyjadą ciekawi świata i odważni ludzie – studenci, jak również managerowie. Wielu z nich pokocha Warszawę i opowie o niej znajomym, wielu wróci, aby robić… Czytaj dalej »