Archiwa tagu: WARS

Alkohol w Warsie – w oczekiwaniu na rozporządzenie

WARS S.A. informuje, że w związku z uchwaleniem „Ustawy o ograniczeniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców”, znoszącej zawarty w dotychczas obowiązującej „Ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi” zakaz serwowania alkoholu w wagonach restauracyjnych i barowych w połączeniach krajowych, przygotowuje się do wprowadzenia piwa do sprzedaży w obsługiwanych przez firmę wagonach.

Spółka WARS nagrodzona tytułem „Solidna Firma 2009”

Po pozytywnej, trzyetapowej weryfikacji dokonanej przez Kapitułę Programu, w dniu 8 lutego br. Spółka WARS S.A. otrzymała prestiżowy tytuł „Solidna Firma 2009”. Przyznany certyfikat świadczy o terminowości w regulowaniu wszelkich zobowiązań oraz poszanowaniu ekologii i praw konsumenckich. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w programie Solidna Firma jest m.in. terminowe rozliczania się z kontrahentami i pracownikami, terminowe regulowanie… Czytaj dalej »

Zabierz głos w sprawie zakazu używania laptopów w Warsie

Od dziś, tj. 17 sierpnia można zabrać głos, w sprawie używania laptopów w wagonach gastronomicznych Wars. Spółka przygotowała specjalną ankietę, w której każdy anonimowo może opowiedzieć się „za” lub „przeciw” obowiązującym przepisom. Wystarczy wejść na stronę www.wars.pl i wziąć udział w głosowaniu.

WARS dobrze oceniany przez podróżnych

Minęło już półtora roku, od rozpoczęcia procesu restrukturyzacji Spółki Wars. W ramach tzw. Nowej Linii Obsługi zmieniono m.in.: logo, wystrój wagonów, stroje pracowników, oraz menu. Czas na podsumowanie.

Stanowisko Zarządu Spółki Wars w sprawie odrzucenia przez Sejm projektu ustawy umożliwiającej sprzedaż alkoholu w wagonach restauracyjnych i barowych

Stanowisko Zarzadu Spółki WARS SA w sprawie odrzucenia przez Sejm projektu nowelizacji ustawy o wychowaniu w trzezwosci i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, majacej na celu umożliwienie sprzedaży alkoholu w pociagach krajowych. Jestesmy zaskoczeni wynikiem głosowania posłów nad projektem nowelizacji ustawy o wychowaniu w trzezwosci i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, której jednym z celów było umożliwienie sprzedaży alkoholu w wagonach… Czytaj dalej »