Przejdź do treści

Walutomat.pl

BrandTube z vlogerami dla Walutomat.pl

Ruszyła kampania wizerunkowa w serwisie YouTube przygotowana przez agencję BrandTube na rzecz serwisu Walutomat.pl. Prowadzone działania targetowane są do grupy wiekowej 20-35 lat. Mają na celu wyjaśnienie zasad działania platformy wymiany walut jaką jest Walutomat.pl i realizowane są przy współpracy z vlogerami: Krzysztofem Gonciarzem, Jackiem Gadzinowskim oraz kanałem „5 sposób na”. Jest to pierwsza kampania YouTube prowadzona przez firmę z tej branży w Polsce.

Czytaj dalej »BrandTube z vlogerami dla Walutomat.pl

Jak tanio zdobyć waluty na wakacje?

Wakacje za granicą, zorganizowane samodzielnie lub przez biuro podróży, wiążą się z koniecznością kupienia obcej waluty. Warto już teraz pomyśleć o wymianie dewiz i wybrać najkorzystniejsze rozwiązania, aby nie przepłacać w sezonie letnim. Waluty można zdobyć w banku, kantorze lub za pomocą internetowych platform społecznościowych – tutaj kursy nie są obarczone spreadem, dzięki czemu można zyskać kilkaset złotych na dodatkowe wakacyjne atrakcje.

Czytaj dalej »Jak tanio zdobyć waluty na wakacje?

Walutomat się zmienia – wymiana będzie jeszcze szybsza i tańsza

  • przez

Społecznościowy system wymiany walut – Walutomat.pl, wprowadza zmiany w systemie składania ofert. Inną nowością jest atrakcyjny system rabatowy, umożliwiający skorzystanie z obniżki prowizji większej niż dotychczas liczbie użytkowników. To nie koniec zmian,  od czerwca operator serwisu Walutomat.pl uruchomił rachunki bankowe w BRE Banku.

Czytaj dalej »Walutomat się zmienia – wymiana będzie jeszcze szybsza i tańsza

Ruszył Walutomat.pl – pierwszy społecznościowy system wymiany walut on-line

Od niedawna polscy internauci mogą skorzystać z serwisu, który umożliwia bezpieczną wymianę walut pomiędzy ludźmi za pomocą Internetu. Walutomat to jeden z pierwszych tego typu serwisów na świecie. W pierwszych tygodniach działania ok. 1000 użytkowników wymieniło, przy jego pomocy, już ponad 2 mln złotych. Czytaj dalej »Ruszył Walutomat.pl – pierwszy społecznościowy system wymiany walut on-line