Walmark

Marsjanki zachęcają do pomocy

„Pomaganie z Marsjankami to zabawa z nagrodami” to hasło towarzyszące najnowszej kampanii Marsjanek – cenionych przez specjalistów i rodziców oraz lubianych przez dzieci multiwitamin znanego producenta suplementów diety – firmy Walmark. Podstawą komunikacji marki jest konkurs dla najmłodszych, wsparty kampanią w telewizji i Internecie, m.in. przygotowaną specjalnie na tę okazję interaktywną stroną internetową, a także działaniami public relations.

Czytaj więcej »Marsjanki zachęcają do pomocy

Walmark i Arkopharma Laboratoires podpisały umowę o dystrybucji suplementów diety

Zgodnie z podpisaną umową Walmark Sp. z o.o. został wyłącznym dystrybutorem produktów Arkopharma Laboratoires Pharmaceutiques w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a francuski producent poszerzył swoje portfolio o preparaty Walmark w Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Holandii i Francji. Tym samym produkty dwóch czołowych producentów suplementów diety dostępne będą niemal w całej Europie.

Czytaj więcej »Walmark i Arkopharma Laboratoires podpisały umowę o dystrybucji suplementów diety

Piersi ukształtowane przez naturę

Obiekt westchnień i fascynacji, symbol pożądania i macierzyństwa, ale przede wszystkim – kobiecości. Kobiece piersi – jędrne i kształtne prezentują się świetnie, gdy są umiejętnie wyeksponowane. O doskonałym biuście, który pięknie wygląda w dobrze dobranej bieliźnie, marzy dziś prawie każda kobieta, jednak niewiele z nich może się tym atutem pochwalić. 

Czytaj więcej »Piersi ukształtowane przez naturę