Archiwa tagu: Waldemar Pawlak

Joomla!Day Polska 2012

Pierwszy raz w Polsce, 44 znakomite prelekcje, 200 uczestników w Dniu Społeczności, 170 osób w Dniu Biznesu, a wśród nich grono znamienitych programistów Joomla!, m.in. z Niemiec (Ronni Christiansen, Radek i Sigrid Suski), Wielkiej Brytanii (Brian Teeman), Grecji (Nicholas Dionysopoulos), Ryan Ozimek (do niedawna prezydent fundacji Open Source Matters).

Sklepy internetowe chcą być bezpieczne

W odbywającym się pod patronatem Wicepremiera, Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka konkursie Bezpieczny eSklep zarejestrowało się już ponad 1500 sklepów internetowych. W związku z tak dużym zainteresowaniem inicjatywą, organizator konkursu – Instytut Logistyki i Magazynowania (ILIM) przedłużył termin rejestracji do piątku 4 lutego 2011 do godziny 12.00.

FORUM IAB 2010 pod patronatem Ministerstwa Gospodarki

Wiceprezes Rady Ministrów Waldemar Pawlak w oficjalnym piśmie objął tegoroczne FORUM IAB honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki. FORUM IAB 2010 to czwarta edycja najbardziej inspirującej konferencji internetowej roku, która odbędzie się już 3 i 4 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Ceramika Paradyż Inwestorem Roku 2009/2010

Z przyjemnością informujemy, że Ceramika Paradyż po raz kolejny została doceniona za silną pozycję w branży ceramicznej i dynamiczny rozwój marki. Przyznany firmie prestiżowy tytuł „Inwestora Roku 2009/2010” jest wynikiem ciągłego rozwoju firmy oraz konsekwentnie realizowanej strategii i najwyższej jakości zarządzania przedsiębiorstwem.

Fortum wspiera zrównoważony rozwój w polskiej energetyce

Fortum Power and Heat Polska podpisał deklarację w sprawie zrównoważonego rozwoju w branży energetycznej w Polsce. Jako sygnatariusz zobowiązuje się m.in. do działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego opartego na ekologicznych źródłach energii, promowania energooszczędnych rozwiązań oraz opracowania i wdrażania czystych i efektywnych technologii dla energetyki.

W Gdańsku o bezpieczeństwie

North European Energy Security Forum (Północnoeuropejskie Forum Bezpieczeństwa Energetycznego) to pierwsze tak prestiżowe spotkanie przedstawicieli UE, rządu Polski, biznesu oraz ekspertów sektora energii z całego świata. Forum, organizowane przez brytyjski „think tank” Windsor Energy Group i Grupę LOTOS S.A. odbędzie się w dniach 18-20 lutego w Gdańsku.

Grupa Black Red White Wielką Perłą Polskiej Gospodarki

Grupa Black Red White – holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją mebli pokojowych, kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz – otrzymała tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” w kategorii „Perły Wielkie”. O pozycji na liście rankingowej zadecydowały: wielkość przedsiębiorstwa mierzona wartością przychodów, jego efektywność oraz dynamika i płynność finansowa.

Grupa FAMUR w gronie Wielkich Pereł Polskiej Gospodarki 2009

Grupa FAMUR – wiodący producent maszyn i urządzeń dla górnictwa – został laureatem VII edycji ogólnopolskiego rankingu Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Wielkie. Konkurs ma na celu wyróżnienie najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Wręczenie certyfikatów miało miejsce 19 listopada podczas uroczystej Gali Laureatów na Zamku Królewskim w Warszawie.