Tag Archives: VOX FM

Radio VOX FM wciąż zyskuje nowych słuchaczy

Popularność Radia VOX FM stale rośnie. Rozgłośnia goni stacje ogólnopolskie w swojej grupie docelowej (30-49 lat), zajmując 2. miejsce po Radiu ESKA jako najchętniej słuchana komercyjna sieć ponadregionalna – wynika z najnowszych danych Radio Track.

Radio VOX FM odkrywa Warszawę ze słuchaczami

16 lipca na antenie Radia VOX FM rusza wakacyjna akcja specjalna „Do Usłyszenia Latem”, skierowana do mieszkańców Warszawy i okolic. Na specjalne zaproszenie słuchaczy reporterzy stacji będą ich odwiedzać w miejscach dla nich i dla stolicy ważnych, w których słuchają Radia VOX FM.

W weekend VOX FM nadaje z Brukseli

Jerzy Kisielewski, gospodarz programu „Śniadanie w Parlamencie”, w najbliższy weekend poprowadzi audycję z Brukseli, z siedziby Parlamentu Europejskiego. Do specjalnego studia zaprosi gości, m.in. Jerzego Buzka, przewodniczącego PE, europosłów: Danutę Hübner i Jacka Saryusza-Wolskiego.

Edyta Jungowska w VOX FM

Od 6 czerwca Radio VOX FM będzie gościć na antenie Edytę Jungowską, polską aktorkę teatralną, filmową i telewizyjną, która zaprezentuje fragmenty książki „Pensjonat Sosnówka”. Powieść będzie pojawiać się na antenie VOX FM przez 3 tygodnie.

Kabaret OTTO komentuje rzeczywistość w Radiu VOX FM

„OTTO chodzi” to tytuł nowego cyklu na antenie Radia VOX FM. Słowno-muzyczny, autorski komentarz do otaczającej rzeczywistości kabaret OTTO po raz pierwszy zaprezentuje 1 kwietnia. Odtąd znani i lubiani członkowie grupy: Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski będą umilać słuchaczom VOX’a każdy piątkowy poranek.

Sonia Bohosiewicz w VOX FM

Sonia Bohosiewicz, popularna aktorka, artystka kabaretowa i wokalistka, od poniedziałku 31 stycznia pojawi się na antenie radia VOX FM. Przez trzy tygodnie będzie czytała w odcinkach powieść „Kudłata” Doroty Berg. Dodatkowo aktorka zagości w poranku radia VOX FM w cyklu monologów „Byle do wiosny…”.