VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa

Letnia promocja „VOD na telewizor” Cyfrowego Polsatu

Spragniony weekendowej rozrywki w dobrej cenie? Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z wakacyjnej promocji Cyfrowego Polsatu „Letnie weekendy z VOD – Domową Wypożyczalnią Filmową”, która startuje już 6 lipca br.! Co tydzień dwa nowe tytuły z oferty będą dostępne w orzeźwiająco niskiej cenie 5 zł. Lipiec i sierpień zapowiada się upalnie, nie tylko w Cyfrowym Polsacie.

Czytaj więcej »Letnia promocja „VOD na telewizor” Cyfrowego Polsatu

Czerwcowe nowości w „VOD na telewizor” Cyfrowego Polsatu

Przełom maja i czerwca obfituje w rodzinne wydarzenia, które znajdują odzwierciedlenie w czerwcowej bibliotece hitów filmowych VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu. Swoich najmłodszych widzów platforma zaprasza na pouczające kino familijne, m.in. czwartą część „Mali agenci. Wyścig z czasem”, „Przygodę w Paryżu”.

Czytaj więcej »Czerwcowe nowości w „VOD na telewizor” Cyfrowego Polsatu

Kwietniowe nowości w VOD na telewizor Cyfrowego Polsatu

Wraz z pierwszymi oznakami wiosny Cyfrowy Polsat zaprasza widzów VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej przed ekrany na kwietniowe nowości, a wśród nich poleca: wyczekiwane hity (Saga „Zmierzch: Przed świtem cz. 1”), obrazy wywołujące dreszcze („Elita zabójców”, „Giganci ze stali”, „Paragraf 44”, „Coś”), lekkie i odprężające komedie („Jak ona to robi”, „Pokaż kotku, co masz w środku”, „To tylko seks”), ambitne kino z prawdziwymi historiami napisanymi przez życie („Służące”, „80 milionów”, „Inside Job”) oraz odważne i intrygujące produkcje („Niebezpieczna metoda”, „Sala samobójców”).

Czytaj więcej »Kwietniowe nowości w VOD na telewizor Cyfrowego Polsatu

Lipcowe nowości w VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Lipcowa oferta VOD – Domowej Wypożyczalni filmowej Cyfrowego Polsatu obfituje w propozycje zaskakujące niczym wakacyjna przygoda. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki „Artur i Minimki 3 – Dwa Światy” przeniesie widzów w animowany świat Luca Bessona, „Klik i robisz co chcesz” zabierze całe rodziny w zabawną podróż w czasie, a „Dla niej wszystko” z Russellem Crowe’em oraz „Wszystko, co dobre” z Kirsten Dunst i Ryanem Goslingiem zagrają na najskrytszych emocjach. Z kolei „Pogrzebany” z Ryanem Reynoldsem, „Lęk pierwotny” z Dominikiem Purcellem i Orlando Jonesem oraz przerażający „Ostatni egzorcyzm” będą trzymać w napięciu przez cały seans. Natomiast „Kod da Vinci” z Tomem Hanksem i śliczną Audrey Tautou zaproszą do wspólnego rozwiązania największej zagadki świata.

Czytaj więcej »Lipcowe nowości w VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa

Rusza nowa usługa w Cyfrowym Polsacie. Wszyscy abonenci i użytkownicy największej w Polsce platformy cyfrowej mogą zamawiać dostęp na życzenie do wybranych przez siebie filmów (VOD). VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których w trakcie miesiąca dostępnych będzie rotacyjnie blisko 60 filmów. Cyfrowy Polsat przeznaczył cały transponder satelitarny do obsługi nowej usługi. Czytaj więcej »VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa