Archiwa tagu: Vocollect

Wszystko co należy wiedzieć o systemach głosowych dla magazynów

Jak efektywnie zarządzać magazynem przy pomocy siły ludzkiego głosu? Które firmy robią to z powodzeniem i w jaki sposób? Czy systemy głosowe sprawdzą się w naszym przypadku? Jak uzyskać zwrot kosztów inwestycji w nowoczesne systemy informatyczne w logistyce z dotacji unijnych? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskają uczestnicy seminarium „Systemy głosowe – jak… Czytaj dalej »

Efektywnie, wydajnie, dokładnie – rozwiązania wspierające sektor logistyczny

Obecna sytuacja gospodarcza wymaga od firm podejmowania działań ukierunkowanych na oszczędności. Aby utrzymać pozycję rynkową, budować przewagę konkurencyjną konieczne jest oszczędne gospodarowanie zasobami i sięganie po rozwiązania, które obniżą koszty przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Czy można zwiększyć korzyści biznesowe i utrzymać przewagę konkurencyjną w dobie kryzysu?

Logistyka magazynowa, to sieć powiązań w których ogromną rolę odgrywa każdy element. Spójne zarządzanie procesami umożliwia optymalizację kosztów, a w rezultacie pozwala klientom generować zyski. Na czas kryzysu najlepiej wykorzystywać rozwiązania, które minimalizują koszty już na pierwszym etapie łańcucha dostaw, czyli w magazynie.

Słuchawki dla kobiet

Myśląc o jeszcze większej wygodzie użytkowników, firma Vocollect wprowadza nowy zestaw słuchawkowy SR-15, który dołącza do rodziny produktów z serii SR