Archiwa tagu: vobis.pl

Diablo III nadejdzie o północy

A już w pierwszych sekundach 15 maja 2012 będzie można odebrać tę długo oczekiwaną grę z Paczkomatów na terenie całej Polski. Warunek – trzeba dokonać zakupu za pośrednictwem specjalnej strefy Diablo III na Facebooku w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

Nowa odsłona Vobis.pl

Jeden z najpopularniejszych w Polsce technologicznych sklepów internetowych przeszedł właśnie gruntowy lifting. Ale zmiany nie obejmują jedynie jego wyglądu. To odpowiedź na stale rosnące wymagania klientów oraz aktualne trendy w handlu internetowym.

Edycja Specjalna – Valentino Rossi

Valentino Rossi, Butterfly S i Dot S – przenośne nowości Packard Bell w Vobis Na polskim rynku pojawiły się trzy nowe komputery przenośne firmy Packard Bell. Urządzenia zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji – szczególnie wizualnie. Każdy z nowych modeli ma bowiem coś, co przykuwa wzrok – np. obudowę z grafikami nawiązującymi do motocyklowego mistrza… Czytaj dalej »

Nowy Xbox 360 4GB – w Vobis od dziś można zamawiać

W sklepie internetowym Vobis.pl oraz sieci salonów Vobis wystartowała przedsprzedaż najnowszej konsoli do gier – Xbox 360 4 GB. Urządzenie jest znacznie mniejsze i cichsze niż poprzedni model – a na dodatek jest tańsze niż zaprezentowany niespełna miesiąc temu nowy Xbox 360 250 GB.

Vobis.pl udostępnił płatności PayPal

PayPal, największy system płatności online na świecie, rozpoczął obsługę płatności w internetowym sklepie Vobis.pl. Dla kupujących oznacza to możliwość dokonania błyskawicznego zakupu bez konieczności wypełniania formularzy czy logowania się do banku internetowego. Użytkownicy systemu PayPal zyskują zaś dostęp do jednego z największych i najlepiej wyposażonych sklepów ze sprzętem cyfrowym w Polsce.